6 maja 2021

Konkurs Konstruktorów

Konkurs Konstruktorów Na Najlepszą Realizację w Corpus CAD/CAM

Lignumsoft ogłasza Konkurs Konstruktorów na najlepszą realizację w Corpus CAD/CAM. W konkursie mogą uczestniczyć wszyscy użytkownicy oprogramowania Corpus, bez żadnych ograniczeń. Jury złożone z ekspertów Lignumsoft wybierze dwie najbardziej oryginalne i imponujące realizacje, które powstały przy wykorzystaniu oprogramowania Corpus. W ten sposób chcemy docenić talent naszych klientów. W naszej ocenie będą liczyły się zarówno walory estetyczne, pomysłowość, jak również funkcjonalność i jakość wykonania.

Zwycięzca konkursu otrzyma fantastyczne narzędzie do tworzenia profesjonalnych wizualizacji SimLab Composer 10 VR o wartości 1900zł netto – program, który doskonale współpracuje z oprogramowaniem Corpus, a zdobywca drugiego miejsca SimLab Composer 10 PRO o wartości 950zł netto.

REGULAMIN KONKURSU:

  1. Wszystkie nadesłane prace muszą być przesłane z kompletem modeli 3D w pliku S3D
  2. Wszystkie prace muszą być przesłane z pełną dokumentacją produkcyjną, jeżeli była tworzona
  3. Wszystkie prace muszą być przesłane wraz ze zdjęciami dokumentującymi rzeczywistą realizację
  4. Mile widziane są wizualizacje projektu (nieobowiązkowe)
  5. Termin nadsyłania prac konkursowych: 21 czerwca 2021 roku (do północy) na adres: marketing@lignumsoft.pl z dopiskiem „Konkurs Konstruktorów”
  6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 28 czerwca 2021 roku

Lignumsoft zastrzega sobie prawo do publikacji prac konkursowych w materiałach marketingowych. Prace mogą być publikowane wraz z danymi autora lub anonimowo, w zależności od woli każdego z uczestników.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres marketing@lignumsoft.pl

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program