31 maja 2021

Premierowy Webinar AdekoCAM

Czerwiec to dla nas gorący czas. Oferta Lignumsoft poszerzy się o kilka nowych produktów, między innymi o oprogramowanie do nestingu i produkcji frontów meblowych AdekoCAM. 16 czerwca odbędzie się bezpłatny webinar, będący premierową prezentacją oprogramowania.

Wybór nowego oprogramowania, które ma stanowić podstawę rozwoju przedsiębiorstwa to decyzja, którą trzeba dokładnie przeanalizować. Pojawiają się pytania czy dane narzędzie spełni wszystkie oczekiwania, czy będzie współpracowało z maszynami, które są już na wyposażeniu danej firmy lub czy nowe oprogramowanie usprawni pracę przedsiębiorstwa na tyle, że zwiększy jego konkurencyjność. Chcąc pomóc naszym klientom w podjęciu tak ważnej decyzji, wychodzimy z inicjatywą serii bezpłatnych webinarów, pozwalających zgłębić wiedzę na temat oprogramowania, które klienci rozważają wdrożyć w swoim przedsiębiorstwie.

16 czerwca o godzinie 16 zaplanowaliśmy webinar z naszymi ekspertami, który będzie premierową prezentacją oprogramowania AdekoCAM. Podczas spotkania online będzie można dowiedzieć się jak wygląda praca na tym narzędziu oraz poznać jego liczne zalety. Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy kliknąć poniższy link w celu rejestracji:

Program AdekoCAM jest całkowicie nową propozycją firmy Adeko Technologies z siedzibą w Turcji. Lignumsoft jest wyłącznym dystrybutorem AdekoCAM w Polsce.

Więcej informacji o AdekoCAM można znaleźć na naszej stronie internetowej:

https://lignumsoft.pl/adekocam/

ZAPRASZAMY!

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program