29 czerwca 2021

Konkurs Konstruktorów rozstrzygnięty

Konkurs Konstruktorów na najlepszą realizację w Corpus CAD/CAM został zakończony. Zdecydowaliśmy się wyróżnić pracę, którą nadesłał do nas Pan Krzysztof Dondalski z Scruba MEBLE.

 

Uzasadnienie:

Praca nadesłana przez Pana Krzysztofa wyróżniła się nie tylko swoją kompleksowością oraz jakością wykonania. Pokazała również jak szerokie możliwości stwarza dla konstruktora mebli oprogramowanie Corpus CAD/CAM.

Pan Krzysztof jako zwycięzca Konkursu Konstruktorów otrzymał już od nas rewelacyjne narzędzie do tworzenia wizualizacji i VR SimLab Composer 10 VR! W imieniu całego zespołu Lignumsoft serdecznie G R A T U L U J E M Y!

Wszystkim innym uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za nadesłane prace i poświęcony czas. Życzymy też powodzenia następnym razem!

Grafika informująca kto wygrał Konkurs Konstruktorów

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program