5 lipca 2021

Oprogramowanie Corpus w Państwowych Szkołach Budownictwa w Gdańsku

Lignumsoft stawia na młodych. Od września 2021 roku oprogramowanie Corpus z naszej oferty będzie wykorzystywane podczas zajęć dydaktycznych w Państwowych Szkołach Budownictwa im. Mariana Osińskiego w Gdańsku. Lignumsoft podpisało z władzami placówki Porozumienie o Współpracy, w wyniku którego zapewnimy młodzieży uczącej się na kierunkach Technik Technologii Drewna oraz Stolarz dostęp do zaawansowanego technologicznie oprogramowania Corpus CAD/CAM do projektowania i produkcji mebli.

Inwestycja w młodych to inwestycja w przyszłość nas wszystkich. Absolwenci PSB w Gdańsku to przyszli specjaliści, którzy będą w swojej pracy zawodowej odpowiadali za prawidłowy przebieg procesu technologicznego w przedsiębiorstwach przemysłu drzewnego, w tym w firmach specjalizujących się w produkcji mebli. Rozumiemy jak ważne jest, by już na etapie edukacji młodzież miała dostęp do najbardziej zaawansowanych technologicznie narzędzi. Tylko w ten sposób można wykształcić nowe pokolenia kompetentnych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, na których jest tak ogromne zapotrzebowanie na rynku pracy.

Państwowe Szkoły Budownictwa im. Mariana Osińskiego w Gdańsku to placówka o bogatej historii i bardzo dobrej renomie. PSB od dziesięcioleci z powodzeniem kształci młodzież, która najczęściej kontynuuje edukację na kierunkowych uczelniach wyższych, a następnie zajmuje eksponowane stanowiska w zakładach przemysłu drzewnego, meblarskiego, tartacznego czy stolarki budowlanej. To placówka, której warto zaufać i z którą warto współpracować.

Z ogromną przyjemnością podejmujemy współpracę z PSB w Gdańsku, dzięki czemu dołożymy naszą cegiełkę do edukacji przyszłych pokoleń technologów drewna i stolarzy. Lignumsoft udostępni uczelni oprogramowanie Corpus na warunkach partnerskich, nieodpłatnie.

Grafika informująca o wprowadzeniu oprogramowania Corpus do praktycznych zajęć dydaktycznych w PSB w Gdańsku.

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program