9 września 2021

Lignumsoft na Międzynarodowych Targach DREMA w Poznaniu!

W dniach 14-17 września 2021r. odbędą się Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA w Poznaniu. Podczas targów Lignumsoft będzie obecne na stoisku ITA Tools, naszego partnera technologicznego, gdzie będziemy prezentowali jedno z najnowszych rozwiązań w ofercie Lignumsoft – oprogramowanie AdekoCAM.

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA należą do ścisłej czołówki największych wystaw na świecie dedykowanych branży obróbki drewna. DREMA to doskonała przestrzeń do prezentacji technologii jutra, w tym oprogramowania przeznaczonego dla producentów mebli.

Podczas tegorocznej edycji Targów DREMA będziemy prezentowali jedno z najnowszych rozwiązań w ofercie Lignumsoft – AdekoCAM, oprogramowanie do nestingu i produkcji frontów meblowych. AdekoCAM współpracuje z szeroką gamą zaawansowanych technologicznie maszyn CNC, zapewnia rozbudowane funkcje nestingu oraz zaawansowane opcje obróbki, jest wyposażone w system gospodarki magazynowej, jak również bogatą bibliotekę parametrycznych i gotowych do produkcji ponad stu modeli frontów meblowych. AdekoCAM można też rozszerzyć o system zamówień on-line, ekskluzywne narzędzie stworzone przez Lignumsoft na potrzeby szybkiego składania zamówień przez Internet (Platforma CreatiX z Modułem Fronty AdekoCAM). Więcej informacji o AdekoCAM można znaleźć TU.

Prezentację programu AdekoCAM będzie można obejrzeć na stoisku naszego partnera ITA Tools, producenta i dystrybutora wysokiej klasy narzędzi do obróbki drewna. Zapraszamy do hali 5, stoisko 38.

Wszystkich zainteresowanych innymi produktami z naszej oferty, zapraszamy na indywidualne prezentacje w Centrum Szkoleniowym Lignumsoft lub w formule on-line.

Lignumsoft na Targach DREMA

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program