6 września 2021

Nawet 255 000 PLN dofinansowania na zakup oprogramowania!

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości uruchomiła program Bony na cyfryzację, w ramach którego mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa mogą starać się o dotację na zakup oprogramowania o wartości nawet 300 tys. zł. O dofinansowanie mogą aplikować firmy z branży meblarskiej, które chciałyby zakupić innowacyjne oprogramowanie z oferty Lignumsoft.

Bony na cyfryzację przeznaczone są na wprowadzenie innowacji w przedsiębiorstwie poprzez wykorzystanie technologii cyfrowych. Działania mają sprzyjać tworzeniu warunków skutecznego funkcjonowania MŚP w stanie pandemii oraz po jej zakończeniu, co w konsekwencji wzmocni ich konkurencyjność i odporność na kolejne kryzysy.

W program Bony na cyfryzację doskonale wpisuje się zakup oprogramowania dla przedsiębiorstw produkujących meble oraz hurtowni oferujących usługi cięcia, oklejania czy wiercenia. Lignumsoft przygotowało specjalne pakiety zawierające między innymi oprogramowanie Corpus CAD/CAM oraz Platformę CreatiX – eCommerce dla Producentów Mebli w konfiguracji idealnie dopasowanej do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorcy. Lignumsoft oferuje również System Kontroli Produkcji pisane na specjalne zamówienie klienta, dostosowane pod indywidualne potrzeby danego przedsiębiorstwa, mogące być przedmiotem pozyskania dotacji. Dofinansowanie może obejmować również zakup niezbędnych do wdrożenia cyfryzacji w przedsiębiorstwie maszyn i urządzeń.

Minimalna wartość wydatków kwalifikowalnych projektu to 60 tys. zł., a maksymalna 300 tys. zł. Poziom dofinansowania w ramach programu Bony na cyfryzację wynosi 85% wartości całego projektu, co oznacza, że maksymalna kwota dofinansowania wynosi 255 tys. zł.

Jak informuje PARP dotacje przyznane w ramach Bonów na cyfryzację będą rozliczane w formie ryczałtu, bez konieczności weryfikacji dokumentów potwierdzających postęp finansowy projektu, co ma być znaczącym ułatwieniem dla przedsiębiorców. Przewidywane jest także stosowanie systemu zaliczek. Przedsiębiorca będzie mógł otrzymać część dotacji z góry, przed zrealizowaniem zakupów zaplanowanych w ramach projektu.

Aby ułatwić naszym klientom proces składania wniosków o dotację, Lignumsoft podjęło współpracę z profesjonalną firmą doradztwa inwestycyjnego, która pomoże wszystkim zainteresowanym przejść przez proces składania wniosków o dotację w ramach programu Bony na cyfryzację. Nasza firma partnerska już od 12 lat skutecznie wspiera swoich klientów w procesie pozyskiwania dotacji na rozwój firm. Zrealizowała już ponad 200 projektów o wartości przekraczającej 300 000 000 zł.

Wszystkich, którzy w ramach dofinansowania Bony na cyfryzację chcieliby zainwestować w innowacyjne produkty z oferty Lignumsoft serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego: sales@lignumsoft.pl, 799 350 270.

Nabór wniosków rozpoczyna się 20 września 2021r. i potrwa do 20 października 2021r. Do podziału jest w sumie 110 mln zł.

Grafika informująca o dotacjach z programu Bony na cyfryzację

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program