25 października 2021

Premierowa prezentacja oprogramowania BAZIS CAD/CAM

Specjalistyczny BAZIS CAD/CAM do projektowania i produkcji mebli to jedna z najnowszych propozycji w ofercie Lignumsoft. Oprogramowanie, które jest bestsellerem rynku wschodniego nareszcie jest dostępne również dla polskich producentów mebli. 5 listopada 2021r. odbędzie się bezpłatny webinar, będący oficjalną premierą oprogramowania BAZIS w Polsce.

Oprogramowanie BAZIS jest rozwijane już od ponad 20 lat i z sukcesem znalazło zastosowanie w tysiącach przedsiębiorstw produkujących meble w Europie Wschodniej i w Azji. To wielofunkcyjne narzędzie do projektowania i produkcji mebli, które dzięki modułowej budowie można dopasować do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa – zarówno małej firmy, jak i dużej fabryki.

BAZIS łączy intuicyjny interfejs z wielkimi możliwościami dostarczanymi przez rozbudowany silnik CAD, stwarza możliwość automatycznego otrzymywania pełnego zestawu rysunków oraz specyfikacji technicznej, pozwala na szczegółową kalkulację wyrobów meblowych, z uwzględnieniem kosztów materiałowych, kosztów pracy i wskaźników rentowności przedsiębiorstwa, jak również jest wyposażone w elastyczną bibliotekę gotowych do wykorzystania modeli mebli oraz bibliotekę elementów mocujących. BAZIS pozwala również na wykonanie optymalnego rozkroju, jest wyposażony w system wspomagający pakowanie mebli oraz bogatą bazę ponad 50 postprocesorów do szerokiej gamy maszyn CNC.

5 listopada o godzinie 16 odbędzie się webinar z ekspertami Lignumsoft, podczas którego będzie można lepiej poznać program BAZIS. Aby wziąć udziału w wydarzeniu wystarczy zarejestrować się przez poniższy link:

ZAPRASZAMY!

Grafika promujaca premierowy webinar Bazis CAD/CAM. Logo programu Bazis, data wydarzenia i grafika mebla zaprojektowanego w programie Bazis.

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program