29 listopada 2021

Lignumsoft trzeci rok z rzędu z Certyfikatem Przedsiębiorstwo Fair Play!

26 listopada 2021r. w Pałacu Kultury i Nauki odbyła się Wielka Gala Przedsiębiorstwo Fair Play 2021. Już trzeci rok z rzędu wśród wyróżnionych małych i średnich polskich przedsiębiorstw znalazła się firma Lignumsoft. Nagrodę podczas uroczystej gali odebrał Adam Wileński.

Tegoroczna 24. edycja programu Przedsiębiorstwo Fair Play zakończyła się pomyślnie dla ponad 190 polskich firm. Biorące udział w programie przedsiębiorstwa poddały się niezależnemu badaniu wiarygodności i rzetelności, w którym sprawdzane są wszystkie aspekty działalności firmy, stawiając w tym duży nacisk na sposób i styl zarządzania przedsiębiorstwem.

Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play, które firma Lignumsoft otrzymała już trzeci rok z rzędu to najlepszy dowód na to, że Lignumsoft jest firmą rzetelną, uczciwą, godną zaufania, praktykującą najwyższe standardy etyki biznesu i dbającą zarówno o swoich klientów, jak i pracowników. Certyfikat to także ważny sygnał dla naszych klientów i partnerów, że warto z nami współpracować.

Program Przedsiębiorstwo Fair Play powstał, aby promować etykę w działalności gospodarczej, rozumianą jako właściwe zarządzanie relacjami z klientami, partnerami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową. Programowi przyświeca idea, że „dbanie o rzetelność, wiarygodność i funkcjonowanie w duchu fair play to zasady, które nigdy nie ulegną przedawnieniu”. Tak właśnie działa Lignumsoft! Jesteśmy dumni, że nasze starania po raz kolejny zostały zauważone i docenione.

Zdjęcie Adama Wileńskiego na scenie z certyfikatem Przedsiębiorstwo Fair Play
Logo PFP

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program