3 stycznia 2022

Podsumowanie 2021 roku

Nowy rok to najlepsza okazja do podsumowania najważniejszych wydarzeń minionych dwunastu miesięcy. Rok 2021, podobnie jak rok poprzedni minął pod znakiem globalnej pandemii COVID-19. Był to trudny czas dla przedsiębiorców. Problemów nie uniknął też sektor meblarski. Pomimo tak niesprzyjających okoliczności Lignumsoft może zaliczyć rok 2021 do wyjątkowo udanych, co w warunkach pandemii cieszy nas podwójnie.

Premierowe rozwiązania w ofercie Lignumsoft

W 2021 roku oferta Lignumsoft poszerzyła się o kilka nowych rozwiązań unowocześniających produkcję mebli. Wprowadziliśmy do sprzedaży Platformę CreatiX – eCommerce dla producentów mebli, w pełni autorskie rozwiązanie Lignumsoft, które ma szansę zrewolucjonizować sprzedaż mebli na wymiar w Internecie,  specjalistyczny program BAZIS CAD/CAM do projektowania i produkcji mebli, oprogramowanie do nestingu i produkcji frontów meblowych AdekoCAM, jak również System Kontroli Produkcji – rozwiązanie pisane przez programistów Lignumsoft na indywidualne zamówienie klienta.

Złoty Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2021

W 2021 roku po raz trzeci z rzędu nasza firma została wyróżniona Certyfikatem Jakości Biznesu Przedsiębiorstwo Fair Play. To oznacza, że Lignumsoft ma już na koncie Złoty Certyfikat. To prestiżowe wyróżnienie jest najlepszym dowodem na to, że Lignumsoft jest firmą wiarygodną, praktykującą najwyższe standardy etyki biznesu, działa rzetelnie i transparentnie. Program Przedsiębiorstwo Fair Play jest afiliowany przez Krajową Izbę Gospodarczą i ma na celu promocję właściwych relacji przedsiębiorców z klientami, partnerami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową. Programowi przyświeca idea, że „dbanie o rzetelność, wiarygodność i funkcjonowanie w duchu fair play to zasady, które nigdy nie ulegną przedawnieniu”. Pod tym mottem możemy podpisać się obiema rękami.

Nowi partnerzy technologiczni

W 2021 roku rozpoczęliśmy współpracę z nowymi partnerami technologicznymi – producentami akcesoriów i systemów meblowych. Produkty z oferty naszych partnerów technologicznych dostępne są w bibliotekach naszego oprogramowania. W 2021 roku do naszych partnerów technologicznych dołączyła firma PEKA, jak również Titus i Würth. Podpisaliśmy również kontrakt z kolejnymi partnerami – Häfele oraz Hettich, których produkty będą dostępne w bibliotekach naszego oprogramowania w 2022 roku.

Partnerzy strategiczni

W 2021 roku Lignumsoft zyskał najwyższy status zaufanego partnera Europejskiego Funduszu Leasingowego. To oznacza, że EFL bardzo wysoko ocenia współpracę z naszą firmą. Dzięki zacieśnieniu współpracy pomiędzy Lignumsoft i EFL nasi klienci mogą liczyć na jeszcze bardziej atrakcyjne warunki leasingu oraz najszybszą możliwą obsługę.

Współpraca z uczelniami wyższymi

W 2021 zawarliśmy porozumienie z kolejnymi uczelniami kształcącymi nowe pokolenia producentów mebli. Zgodnie z tym porozumieniem udostępniliśmy dla celów dydaktycznych oprogramowanie Corpus studentom Politechniki Białostockiej oraz uczniom Państwowych Szkół Budownictwa w Gdańsku. W roku akademickim 2021/2022 kontynuowana jest również nasza współpraca z Wydziałem Technologii Drewna Wyższej Szkoły Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Zespół Lignumsoft

2021 rok był dla Lignumsoft czasem prężnego rozwoju, co wiązało się z powiększeniem naszego teamu. Do zespołu Lignumsoft dołączyło kilku cennych pracowników, fachowców w swoich dziedzinach, z głowami pełnymi pomysłów i kochających swoją pracę. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół to gwarancja najwyższej jakości usług świadczonych przez Lignumsoft – od tworzenia nowych rozwiązań dla producentów mebli, poprzez wsparcie techniczne i obsługę klienta, po szeroko rozumianą komunikację.

To podsumowanie tylko najważniejszych wydarzeń z ostatnich dwunastu miesięcy naszej działalności. Mamy nadzieję, że rok 2022 dostarczy nam niemniej nowych powodów do satysfakcji – a ta zawsze jest największa, gdy wiemy, że nasze rozwiązania są siłą napędową dla prężnego rozwoju kolejnych polskich przedsiębiorstw produkujących meble. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Logo Lignumsoft, pod spodem napis "Podsumowanie roku 2021". W tle zdjęcie mężczyzny w garniturze wskazującego palcem na napis 2021.

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program