11 lutego 2022

Häfele – nowy partner technologiczny

Firma Häfele, jeden z największych globalnych producentów okuć i akcesoriów meblowych została nowym oficjalnym partnerem technologicznym Lignumsoft. Dzięki podjętej współpracy wysokiej klasy produkty Häfele już niedługo będą dostępne w bibliotekach oprogramowania do projektowania i produkcji mebli z oferty Lignumsoft. W pierwszej kolejności w programie Corpus, później również w programie BAZIS.

Lignumsoft chcąc dostarczać swoim klientom oprogramowanie najwyższej jakości oraz zapewniać jego użytkownikom pełen komfort pracy, podejmuje wysiłki, aby budować bogate i kompletne biblioteki okuć, materiałów i akcesoriów meblowych wiodących światowych producentów, które z łatwością można wykorzystać w pracy projektowej. Häfele to bardzo ważny partner technologiczny na liście Lignumsoft. Produkty Häfele są bardzo wysoko oceniane i chętnie wykorzystywane przez producentów mebli.

W przygotowywanych przez Lignumsoft bibliotekach firmy Häfele znajdzie się w sumie kilkaset produktów chętnie wykorzystywanych przez producentów mebli, w tym innowacyjne systemy szuflad, podnośniki, zawiasy, prowadnice, profile ledowe, złącza, systemy regulacji, carga, gniazda czy podpórki półek. Wszystkie te elementy będą dostępne dla użytkowników programu Corpus, a w przyszłości również programu BAZIS za pośrednictwem przysłowiowego kliknięcia.

Jak to działa?

Projektując mebel w programie Corpus lub BAZIS, po wybraniu danego produktu z biblioteki okuć i akcesoriów meblowych, oprogramowanie automatycznie nanosi w projekcie odpowiednie umiejscowienie oraz typ i rozmiar nawiertów, które później w formie wygenerowanych plików produkcyjnych można bez problemu przenieść na maszynę CNC, by wdrożyć produkcję. Każdy komponent w bibliotece oprogramowania figurować będzie w formie modelu 3D i będzie zawierał właściwości katalogowe, takie jak numer katalogowy, szczegółowy opis, parametry techniczne i cenę, co pozwoli na wygenerowanie listy niezbędnych materiałów dla danego projektu oraz przygotowanie precyzyjnego i szczegółowego kosztorysu dla klienta.

O firmie Häfele

Häfele to globalna firma z blisko stuletnią tradycją, która oferuje największy na rynku asortyment okuć meblowych i budowlanych, oświetlenia meblowego LED, elektronicznych systemów kontroli dostępów oraz akcesoriów dla stolarzy i architektów, w sumie ponad sto tysięcy produktów o wyjątkowej konstrukcji i designie. Firma posiada 5 zakładów produkcyjnych, 38 oddziałów i liczne biura sprzedaży na całym świecie. Z oferty 150 000 produktów korzystają klienci z ponad 150 krajów. W Polsce firma Häfele jest obecna  od 1995 roku.

Grafika przedstawiająca kilka produktów firmy Hafele, które bedą dostępne w bibliotekach okuc meblowych oprogramowania Corpus oraz Bazis do projektowania i produkcji mebli z oferty Lignumsoft.

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program