25 lutego 2022

Hettich nowym partnerem technologicznym Lignumsoft

Wraz z dynamicznym rozwojem oprogramowania Corpus, rozbudowujemy zawarte w programie biblioteki okuć, materiałów oraz akcesoriów meblowych. Dążymy do tego, aby w bibliotekach dostępny był asortyment wszystkich najważniejszych producentów, dlatego nie mogło tam zabraknąć okuć niemieckiej marki Hettich, jednego z niekwestionowanych globalnych liderów w branży. Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma Hettich została nowym oficjalnym partnerem technologicznym Lignumsoft.

Bogate biblioteki okuć, materiałów i akcesoriów meblowych to bardzo ważna funkcjonalność profesjonalnego oprogramowania typu CAD/CAM dla producentów mebli. Bogaty asortyment zawarty w bibliotekach nie tylko zwiększa komfort pracy projektantów mebli, lecz również znacznie skraca proces przygotowania produkcji czy stworzenia precyzyjnego kosztorysu danego projektu.

Już w najbliższych miesiącach setki chętnie wykorzystywanych przez producentów mebli produktów marki Hettich będą dostępne dla użytkowników programu Corpus, a w późniejszym terminie również dla użytkowników programu BAZIS. W bibliotekach znajdą się między innymi innowacyjne systemy szuflad, drzwi przesuwnych, drzwi składanych, złącza, podpórki czy systemy zawiasów. „Biblioteki produktów marki Hettich to kolejna wartość dodana naszego oprogramowania i kolejne ułatwienie dla naszych klientów. Hettich jest bez wątpienia jednym z kluczowych partnerów technologicznych Lignumsoft” – podkreśla Adam Wileński, właściciel firmy.

Firma Hettich od ponad 125 lat dostarcza produkty, które narzucają nowe trendy w produkcji mebli. Firma stawiając na perfekcję i nowoczesność, nieustannie bada rynki, potrzeby producentów mebli, jak również oczekiwania użytkowników wobec ich funkcjonalności. Dzięki temu Hettich dostarcza inteligentne i innowacyjne rozwiązania, które można określić jako wybitne osiągnięcia inżynieryjne na miarę swoich czasów.

Grafika informująca o tym, że firma Hettich została nowym partnerem technologicznym Lignumsoft. Na zdjęciu szuflady z systemami Hettich, logo Hettich oraz logo Lignumsoft.

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program