17 lutego 2022

Lignumsoft łączy firmy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, podejmujemy działania ułatwiające firmom korzystającym z oprogramowania Corpus CAD/CAM znalezienie odpowiednich partnerów biznesowych. To system, w którym na pierwszy plan wysuwa się złota zasada biznesu win-win.

O co chodzi?

W ostatnim czasie coraz większa liczba klientów prosi nas o kontakt do firm, które pracują na programie Corpus i zajmują się usługowym wycinaniem formatek. Chcąc ułatwić klientom dostęp do takich informacji oraz pomóc im w znalezieniu odpowiednich partnerów biznesowych, stworzyliśmy listę firm, które pracują na oprogramowaniu Corpus i które wyraziły gotowość do podjęcia współpracy z tymi przedsiębiorcami pracującymi na programie Corpus, którzy nie posiadają własnych maszyn CNC.

W takim rozwiązaniu zarówno przedstawiciele jednej, jak i drugiej grupy naszych klientów mogą zyskać wiele korzyści. Firmy, które mają własne maszyny CNC pozyskują nowych klientów, a te firmy, które szukają produkcyjnych zakładów stolarskich kompleksowo obsługujących projekty, które powstały w programie Corpus, mają możliwość znalezienia odpowiedniego partnera w dogodnej dla siebie lokalizacji. Ponieważ jedna i druga strona korzysta z tego samego oprogramowania, współpraca pomiędzy takimi podmiotami powinna przebiegać szybko, bezbłędnie i efektywnie.

Mamy nadzieję, że lista firm gotowych do współpracy będzie się systematycznie wydłużać. Do pierwszej edycji naszego dokumentu zgłosiło się 20 firm z 9 województw. Kolejnych chętnych do znalezienia się na naszej liście, zapraszamy do kontaktu: marketing@lignumsoft.pl.

Dokument zatytułowany Lignumsoft łączy firmy jest ogólnodostępny i można zapoznać się z nim klikając w poniższy link.

Okładka dokumentu zatytułowanego "Lignumsoft łączy firmy"

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program