8 marca 2022

Program Corpus w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku

Rozpoczęliśmy współpracę z kolejną uczelnią kształcącą nowe pokolenia stolarzy. Od przyszłego roku szkolnego 2022/2023 program Corpus do projektowania i produkcji mebli z naszej oferty będzie wykorzystywany w celach dydaktycznych w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku na kierunkach Stolarz oraz Technik Technologii Drewna.

W ramach umowy o współpracy podpisanej pomiędzy Zespołem Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku oraz Lignumsoft, dostarczyliśmy placówce oprogramowanie Corpus o wartości rynkowej przekraczającej 170 tys. PLN. W ramach współpracy bezpłatnie przeszkolimy również kadrę uczelni z obsługi programu Corpus, a chętnym uczniom umożliwimy przystąpienie do egzaminu certyfikującego znajomość naszego oprogramowania. Dzięki temu już niedługo na rynku pracy pojawi się nowa wykwalifikowana kadra producentów mebli, tak bardzo wyczekiwana przez wielu naszych klientów.

Historia Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku, placówki nazywanej lokalnie „Drzewniakiem” sięga 1947 roku. Szkoła była wielokrotnie przekształcana, kilka razy zmieniała nazwę, ale od początku jej istnienia jednym z głównych kierunków kształcenia było stolarstwo, dzięki czemu to jedna z najważniejszych uczelni kształcących nowe pokolenia producentów mebli w regionie. Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku to po Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Politechnice Białostockiej oraz Państwowych Szkołach Budownictwa w Gdańsku już czwarta placówka edukacyjna współpracująca z Lignumsoft.

Agnieszka Łukomska i Adam Wileński w trakcie podpisania umowy o współpracy.
Pudełko z kluczem USB do programu Corpus.
Podpisanie umowy Lignumsoft Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program