18 maja 2022

Program Corpus na Wood Tech Warsaw Expo

W dniach 25-27 maja w podwarszawskim Ptak Warsaw Expo odbędą się Targi technologii obróbki drewna i produkcji mebli Wood Tech Warsaw Expo. Podczas trzydniowej imprezy będzie można zobaczyć prezentacje oprogramowania Corpus w połączeniu z premierową maszyną Vitap Galileo 3.

Targi Wood Tech Warsaw Expo to doskonała okazja, aby poznać najnowsze produkty, technologie i rozwiązania na rynku drzewnym, w tym maszyny i oprogramowanie do produkcji mebli. Podczas targów Wood Tech Warsaw Expo na stoisku firmy ITA będzie miała swoją premierę najnowsza wiertarka CNC Vitap Galileo 3. Będziemy tam również my. Pokażemy jak działa to nowoczesne centrum obróbcze CNC w połączeniu z programem Corpus.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w targach. Wejściówki dla zwiedzających są bezpłatne po wcześniejszej rejestracji na stronie organizatora. Eksperci Lignumsoft będą czekali na Państwa w Hali B na stoisku firmy ITA. Do zobaczenia!

Zdjęcie maszyny Vitap Galileo 3. Duży napis "premiera" oraz informacja, że maszyna będzie premierowo prezentowana podczas targów Wodd Tech Warsaw Expo w Nadarzynie. Wraz z maszyną będzie prezentowana współpraca z programem Corpus od Lignumsoft.

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program