30 czerwca 2022

Lignumsoft z nagrodą Najwyższa Jakość QI 2022

Lignumsoft został wyróżniony w XVI edycji programu Najwyższa Jakość Quality International w kategorii „Usługi najwyższej jakości”. W ocenie jury świadczone przez nas kompleksowe usługi dystrybucji i wdrażania oprogramowania dla branży meblarskiej prezentują najwyższy poziom, co gruntuje pozycję Lignumsoft jako wiarygodnego partnera biznesowego oraz potwierdza, że warto zaufać naszym rozwiązaniom.

Najwyższa Jakość Quality International jest największym, ponadbranżowym konkursem projakościowym w Polsce, skupiającym wokół idei zarządzania jakością przedstawicieli firm i instytucji działających na terytorium naszego kraju. Program ma dwa główne cele. Pierwszym jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością, drugim jest wskazanie i wyróżnienie tych podmiotów, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

XVI edycję programu objęli patronatem: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Instytucje te nie są związane z żadnym podmiotem gospodarczym, co gwarantuje bezstronność oceny.

Pod koniec listopada w Katowicach w ramach Europejskiego Forum Biznesu odbędzie się uroczysta Gala Finałowa, podczas której wszystkim laureatom programu zostaną wręczone medale QI. Będziemy tam również my!

Certyfikat przyznania Godła Najwyższa Jakość QI 2022 dla Lignumsoft

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program