12 lipca 2022

Maraton Projektowania

Postanowiliśmy zrobić coś dla tych, którzy myślą o projektowaniu mebli w oprogramowaniu CAD, ale jeszcze nie mieli okazji, by się tego nauczyć i nie są do końca przekonani czy się w tym odnajdą. Właśnie dlatego powołujemy Maraton Projektowania, w ramach którego będziecie mieli okazję poznać pracę z oprogramowaniem typu CAD/CAM i przy okazji wygrać atrakcyjną nagrodę. Być może ktoś z Was odkryje w sobie wielki talent?

Maraton Projektowania rozpocznie się 8 sierpnia. Na czas trwania Maratonu każdy z uczestników otrzyma dostęp do licencji oprogramowania Corpus. Przez 4 kolejne dni uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się pracy z programem Corpus CAD/CAM. Każdego dnia dostaniecie zadanie do wykonania wraz z filmem instruktażowym. Każdego dnia trzeba będzie przesłać wykonane zadanie w wyznaczonym terminie.

Piątego dnia odbędzie się webinar, podczas którego będziecie mogli poznać bardziej zaawansowane funkcje oprogramowania Corpus. Następnie każdy z uczestników będzie mógł wziąć udział w konkursie na najciekawszy mebel zaprojektowany w Corpus. Będziecie mieli na to kolejne 2-3 dni. Zwycięzca otrzyma atrakcyjną nagrodę. Pozostali uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa w maratonie oraz znajomości podstawowej obsługi programu Corpus.

Brzmi dobrze? Zgłaszajcie chęć uczestnictwa do Marcina: marcin@lignumsoft.pl (po uprzednim zapoznaniu się z regulaminem). ZAPRASZAMY!

Regulamin Maratonu Projektowania Lignumsoft

  1. W Maratonie Projektowania mogą wziąć udział osoby zainteresowane nauką projektowania mebli w programie Corpus CAD/CAM i niebędące dotychczas klientami Lignumsoft.
  2. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie mailowo na adres marcin@lignumsoft.pl. W zgłoszeniu powinno znajdować się imię i nazwisko uczestnika oraz adres mailowy.
  3. Maraton Projektowania rozpocznie się w poniedziałek 8 sierpnia. Każdego dnia maratonu uczestnicy dostaną zadanie do wykonania. Do każdego z zadań załączony będzie film instruktażowy. Warunkiem ukończenia maratonu i zdobycia certyfikatu będzie wysłanie wszystkich zrzutów ekranu z wykonanymi zadaniami we wskazanym terminie. Dokładne instrukcje zostaną przesłane wszystkim uczestnikom.
  4. Po ukończeniu wszystkich zadań, w piątek 12 sierpnia odbędzie się finałowy Webinar prezentujący dodatkowe możliwości oprogramowania Corpus. Dzięki niemu uczestnicy Maratonu Projektowania będą mieli szansę zdobyć dodatkową wiedzę, którą będą mogli wykorzystać do samodzielnego projektowania dowolnego parametrycznego mebla.
  5. Dowolny mebel zaprojektowany przez każdego z uczestników Maratonu Projektowania będzie mógł wziąć udział w konkursie, który zwieńczy Maraton Projektowania. Autor najciekawszego projektu zostanie nagrodzony. Nagrodą będzie bezprzewodowa mysz firmy 3DCONNECTION.
  6. Projekt mebla trzeba będzie przesłać w pliku *.e3d na adres marcin@lignumsoft.pl.najpóźniej do wtorku 16 sierpnia do godziny 12. Wtedy też skończy się dostęp do licencji oprogramowania Corpus przyznany wszystkim uczestnikom na czas trwania Maratonu Projektowania.
  7. Prace uczestników konkursu zostaną ocenione przez komisję Lignumsoft. Nagrodzony zostanie najciekawszy projekt mebla parametrycznego, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 48 godzin na stronie lignumsoft.pl oraz na Facebooku.
  8. Zwycięzca zostanie poinformowany także drogą kontaktu bezpośredniego. Będzie mógł odebrać nagrodę osobiście lub zostanie ona doręczona za pomocą firmy kurierskiej.
Grafika informująca o naborze uczestników do maratonu projektowania w programie corpus cad/cam.

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program