8 września 2022

Konferencja dla Producentów Mebli

Konferencja dla Producentów Mebli to najnowsza forma spotkania Lignumsoft z klientami. Podczas wydarzenia, które odbędzie się 20 października w Multikinie Galeria Młociny w Warszawie zaprezentujemy dwa premierowe i w pełni autorskie rozwiązania w naszej ofercie – System Kontroli Produkcji Production Control oraz Platformę CreatiX – eCommerce dla Producentów Mebli. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy zarówno producentów mebli, którzy są już użytkownikami oprogramowania z naszej oferty, jak i tych, którzy dopiero poznają naszą firmę. Udział w wydarzeniu wymaga rejestracji i jest bezpłatny.

Premiera Production Control – Systemu Kontroli produkcji

Głośno mówi się w ostatnich latach o Przemyśle 4.0, który w praktyce jest dostępny wyłącznie dla dużych przedsiębiorstw. Odpowiadając na zapotrzebowanie mniejszych podmiotów gospodarczych Lignumsoft stworzył własne rozwiązanie Production Control z przeznaczeniem dla małych i średnich producentów mebli, dzięki któremu przedsiębiorcy będą mogli w nowoczesny sposób zarządzać produkcją i stworzyć Przemysł 4.0 we własnej firmie, nie inwestując przy tym niebotycznych kwot w oprogramowanie i sprzęt. Największą zaletą Production Control jest możliwość dostosowania oprogramowania do indywidualnego środowiska produkcyjnego konkretnego przedsiębiorstwa.      

Premiera Platformy CreatiX – eCommerce dla Producentów Mebli

Platforma CreatiX to nowoczesne i kompletne narzędzie sprzedaży dla branży meblarskiej, które rozszerza tradycyjny model e-sklepu o możliwość sprzedaży w pełni konfigurowalnych produktów. Platforma CreatiX jest doskonałym rozwiązaniem dla producentów mebli na wymiar, którzy chcieliby zaistnieć na prężnie rozwijającym się rynku e-commerce, jak również dla hurtowni oferujących usługi cięcia, oklejania czy wiercenia dla klientów B2B.

Nowoczesna przestrzeń konferencyjna

Konferencja dla Producentów Mebli odbędzie się w Multikinie Galeria Młociny, jednym z najnowocześniejszych kin w Polsce. Multikino w Galerii Młociny to jedyne kino w Warszawie, które zostało w pełni wyposażone w elektrycznie sterowane wygodne skórzane fotele. Lignumsoft zapewnia wszystkim uczestnikom pełen catering w specjalnie wydzielonej części gastronomicznej Multikina.

Udział w Konferencji

Do udziału w Konferencji zapraszamy zarówno naszych stałych klientów, jak i tych, którzy dopiero zapoznają się z naszym oprogramowaniem. Udział w Konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest mocno ograniczona, przy czym w systemie rejestracji obowiązuje zasada kolejności zgłoszeń.

Aby zarezerwować miejsce na Konferencji, konieczna jest rejestracja poprzez formularz online znajdujący się pod adresem: https://konferencja.lignumsoft.pl/

Serdecznie zapraszamy!

Grafika promująca Konferencję dla Producentów mebli organizowaną przez Lignumsoft 20 października 2022 roku. Na grafice widzimy zdjęcie sali kinowej, w której odbędzie się wydarzenie, dane kontaktowe oraz adres strony rejestracji, jak również informację o premierowych prezentacjach nowych rozwiązań w ofercie firmy.

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program