23 listopada 2022

Medal programu Najwyższa Jakość QI 2022 dla Lignumsoftu

22 listopada w Katowicach odbyło się Europejskie Forum Biznesu 2022, podczas którego nagrodzono laureatów programu Najwyższa Jakość QI 2022. Lignumsoft został nagrodzony w kategorii „Usługi” za najwyższej jakości usługi dystrybucji i wdrażania oprogramowania dla branży meblarskiej. Nagrodę podczas gali osobiście odebrał Adam Wileński.

Program Najwyższa Jakość QI jest organizowany od 16 lat. Od początku jego celem jest wskazanie i wyróżnianie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Patronat nad Programem Najwyższa Jakość QI sprawują: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Europejskie Forum Biznesu, podczas którego nagradzani są laureaci programu Najwyższa Jakość QI, kierowane jest do środowiska biznesowego, naukowego i samorządowego, jak również wszystkich zainteresowanych tematami związanymi z prowadzeniem biznesu w Polsce, zrównoważonym rozwojem, ekologią czy wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w firmach. Celem wydarzenia jest wymiana informacji i doświadczeń oraz pomoc w nawiązaniu wzajemnej współpracy pomiędzy uczestnikami forum.

Hasłem tegorocznego EFB było „Gospodarka w niepewnych czasach – wyzwania, zagrożenia, szanse”. Podczas EFB odbyły się debaty i panele dyskusyjne m.in. na takie zagadnienia jak: cyberbezpieczeństwo, zrównoważony rozwój, ekologia, ochrona zdrowia czy bezpieczeństwo pracowników.

Adam i Agata Wileńscy z nagrodą Najwyższa Jakość QI 2022.

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program