1 grudnia 2022

Certyfikat Jakości Biznesu Przedsiębiorstwo Fair Play po raz czwarty

25 listopada odbyła się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie uroczysta gala wręczenia nagród laureatom jubileuszowej XXV edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play. Wśród wyróżnionych Certyfikatem Jakości Biznesu firm po raz czwarty (podobnie jak za lata 2019, 2020 oraz 2021) znalazł się Lignumsoft.  

Program Przedsiębiorstwo Fair Play to bez wątpienia jeden z najważniejszych programów w Polsce promujących najwyższe standardy etyki biznesu wśród przedsiębiorców. Na przestrzeni 25 lat certyfikat przyznano łącznie ponad 2 500 firmom, w tym zarówno dużym, średnim i małym przedsiębiorstwom. Obecnie każdego roku tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play trafia do około 200 firm będących przykładem dla innych jak należy dbać o swoje najbliższe otoczenie, które udowadniają, że w biznesie liczą się ludzie i wartości.

Program bardzo szybko zyskał popularność oraz uznanie wśród przedsiębiorców za obiektywizm i rzetelność weryfikacji. Ciekawostką jest, że w pierwszej jego edycji wzięło udział 89 firm, a tylko 39 otrzymało tytuł i certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play. – Tworząc podwaliny pod program, wiedzieliśmy, że etyka w biznesie nie jest szumnym hasłem, które minie z nastaniem kolejnego modnego trendu, lecz absolutną koniecznością i podstawą dla rozwoju polskiej gospodarki, demokracji i przedsiębiorczości – podkreślił w trakcie uroczystości dr Mieczysław Bąk Przewodniczący Komisji Ogólnopolskiej programu.

Uroczyste wręczenie certyfikatów i nagród odbyło się 25 listopada w specjalnie zaaranżowanych wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W wydarzeniu wzięło udział łącznie ponad 400 gości – przedstawicieli władz państwowych, samorządowych oraz przedsiębiorców.

Adam i Agata Wileńscy z nagrodą Fair Play.

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program