1 marca 2023

Lignumsoft na targach Wood Tech Warsaw Expo

W dniach 7-9 marca 2023 roku w podwarszawskim Nadarzynie odbędą się targi Wood Tech Warsaw Expo. Dzięki uprzejmości naszych partnerów, Lignumsoft będzie prezentował swoje rozwiązania na stoisku firmy ITA.

Targi przemysłu drzewnego Wood Tech Expo to doskonała okazja, aby zobaczyć najnowsze produkty, technologie i rozwiązania na rynku drzewnym – maszyny, narzędzia do obróbki drewna i produkcji mebli oraz specjalistyczne oprogramowanie. Na stoisku firmy ITA będzie można na żywo zobaczyć kilka rewelacyjnych maszyn CNC z oferty firmy oraz oprogramowanie Lignumsoft. Zapraszamy!

Grafika promująca targi Wood Tech

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program