13 kwietnia 2023

Biblioteki produktów Häfele w programie Corpus CAD/CAM

Bestsellerowe produkty: szuflady, prowadnice, zawiasy, podnośniki, w sumie kilka tysięcy pozycji. Po kilku miesiącach pracy oddajemy w ręce użytkowników programu Corpus kompletne biblioteki materiałowe jednego z głównych globalnych dostawców okuć meblowych, firmy Häfele.

Od teraz użytkownicy programu Corpus w prosty sposób mogą wprowadzać do projektowanych mebli rozwiązania marki Häfele, w tym bestsellerowe szuflady Matrix S, prowadnice FavoritQ, zawiasy Metalla+, stopki meblowe Axilo, zawieszki Camar, profile i oświetlenie Loox czy podnośniki Free Space i Free Flap. To oczywiście zaledwie kilka pozycji w nowopowstałych i najbardziej kompletnych bibliotekach produktowych Häfele, jakie można znaleźć w jakimkolwiek oprogramowaniu typu CAD/CAM do projektowania i produkcji mebli.

Biblioteki materiałowe Häfele umożliwiają nie tylko w prosty sposób naniesienie okuć i akcesoriów meblowych tego dostawcy w projekcie mebla, ale również na automatyczne przeniesienie projektu na produkcję na maszynach CNC wraz z odpowiednim typem i umiejscowieniem nawiertów. Program Corpus automatycznie generuje też listę niezbędnych okuć dla danego projektu, co pozwala na przygotowanie rzetelnej i bardzo szczegółowej wyceny dla klienta końcowego.

Biblioteki produktów Häfele to kolejna wartość dodana dla użytkowników programu Corpus, najchętniej wybieranego programu do projektowania i produkcji mebli przez polskich stolarzy. Tylko w Polsce sprzedało się już ponad tysiąc licencji tego oprogramowania, które szturmem weszło na polski rynek w 2014 roku. Instalator z bibliotekami produktów Häfele jest już gotowy do ściągnięcia dla użytkowników programu Corpus w Portalu Klienta Lignumsoft.

Grafika promująca biblioteki Hafele w programie Corpus

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program