24 kwietnia 2023

Demos – nowy partner technologiczny

Firma Demos została naszym nowym partnerem technologicznym. W ramach współpracy przygotowaliśmy biblioteki produktów marek należących do Demos w programie Corpus CAD/CAM. Biblioteki są już gotowe dla naszych klientów.

W bibliotekach materiałowych Demos znajdują się między innymi: uchwyty Tulip, szuflady StrongBox, szuflady StrongMax, prowadnice StrongRide 2D i prowadnice StrongRide 3D. Instalator z bibliotekami Demos jest już dostępny dla użytkowników programu Corpus w Portalu Klienta Lignumsoft.

Demos jest firmą specjalizującą się w sprzedaży materiałów do produkcji i montażu mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz. Prowadzi swoją działalność w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Kompleksowa oferta Demos obejmuje zarówno asortyment renomowanych światowych producentów, jak i stale poszerzane kolekcje własnych marek okuć meblarskich Strong i Tulip.

Grafika informująca, że firma Demos została nowym partnerem technologicznym Lignumsoftu.

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program