Oprogramowanie do nestingu i produkcji frontów AdekoCAM

AdekoCAM to nie tylko profesjonalny program do nestingu i produkcji frontów, który umożliwia w łatwy sposób projektowanie frontów, zapewnia zaawansowane opcje obróbki i jest wyposażony w parametryczną bibliotekę ponad stu gotowych do produkcji wzorów frontów. AdekoCAM to prawdziwe centrum zarządzania, które pomoże Twojej firmie zwiększyć zdolność produkcyjną, zminimalizować czas i koszty pracy oraz sprawi, że świadczone przez Ciebie usługi będą stały na najwyższym poziomie. AdekoCAM to doskonały wybór!

Projekty

Ustawienia nestingu

Ścieżka narzędzia

Kontrola projektu

Ukończone projekty

Palety

Zyskaj pełną kontrolę nad swoim zakładem

Podzielony na sześć kolumn intuicyjny interfejs pozwala na ciągły podgląd statusu zleceń na każdym etapie – od projektowania, przez proces produkcji, po zarządzanie magazynem i pakowaniem. 

Dzięki AdekoCAM prowadząc wiele projektów równocześnie, uzyskasz przejrzysty podgląd wszystkich prowadzonych w Twoim zakładzie prac. 

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Zwiększ zdolność produkcyjną i efektywnie zarządzaj magazynem

Zoptymalizowane ścieżki narzędzi i dopasowana do Twojej maszyny kolejność obróbki skrócą czas pracy. AdekoCAM widzi jakie masz narzędzia i jaki jest ich układ w Twojej maszynie. Funkcja SMARTCUT wycina wszystkie elementy „jednym ruchem”. Konfiguracja nestingu jest bardzo łatwa.

Resztki materiału, które pozostały po innych zleceniach, możesz wprowadzić do magazynu. AdekoCAM umożliwia precyzyjne i maksymalne wykorzystanie materiału. Pozostały materiał program wykorzysta do nestingu przy kolejnych zleceniach, zaoszczędzając Twoje pieniądze. 

Korzystaj z parametrycznych bibliotek

AdekoCAM jest wyposażony w bibliotekę gotowych do wykorzystania sparametryzowanych frontów. Wybrany przez Ciebie wzór automatycznie dopasuje się do określonego przez Ciebie wymiaru. Szeroka gama kilkudziesięciu wzorów spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Odtwórz wideo

Skróć czas dostaw

Wpisz dane odbiorcy do projektu i wydrukuj etykietę z adresem dostawy. W przypadku uszkodzenia jednego z elementów w trakcie obróbki, oznacz go w programie i szybko wykonaj ponownie. Czas realizacji zlecenia nie ulegnie wydłużeniu.

Boss Monitor

Funkcja Boss Monitor pozwala na zdalny podgląd interfejsu i kontrolę nad zleceniami za pomocą smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca na Ziemi.

Odtwórz wideo

Platforma CreatiX
z modułem Fronty AdekoCAM

AdekoCAM można rozszerzyć o system zamówień on-line – Platformę CreatiX z modułem Fronty AdekoCAM. To autorskie rozwiązanie Lignumsoft stworzone z myślą o producentach mebli i hurtowniach oferujących usługi cięcia, oklejania czy wiercenia. Platforma CreatiX umożliwia prowadzenie kompleksowej sprzedaży internetowej wszystkich produktów powstających przy użyciu programu AdekoCAM. Platforma CreatiX jest wyposażona w bramki płatności i bramki SMS.

Więcej informacji na temat Platformy CreatiX można znaleźć TU.

Wymagania techniczne

  • Procesor Intel 8 Generacji i7 lub wyższej
  • 16GB pamięci Ram lub więcej
  • Karta graficzna 4GB Nvidia GTX 1050 lub więcej
  • 50GB SSD wolnego miejsca na dysku lub więcej
  • Windows 10 lub nowszy
  • Połączenie z internetem
      AdekoCAM współpracuje z:
      – wszystkimi maszynami nestingowymi obsługiwanymi G-Code
      – maszynami nestigowymi firmy Homag (format pliku *.mpr)
      – maszynami nestigowymi firmy SCM (format pliku *.pgmx)
      – maszynami nestigowymi z programem TPA (format pliku *.tcn lub *.cnc)
      – maszynami nestigowymi firmy InfoTec

Program AdekoCAM jest całkowicie nową propozycją firmy Adeko Technologies z siedzibą w Turcji. Firma Adeko Technologies powstała w 1994 roku i jest liderem wśród producentów oprogramowania dla branży meblarskiej w Turcji. Flagowym produktem firmy jest oprogramowanie Adeko17 do projektowania i wizualizacji kuchni, sprzedane dotychczas do ponad 14 000 firm w ponad 20 krajach świata. Oprogramowanie produkcji Adeko Technologies cieszy się doskonałą opinią użytkowników.

Lignumsoft jest wyłącznym dystrybutorem AdekoCAM w Polsce.

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program