Moduł stworzony zwłaszcza dla pilarek formatowych i pił panelowych które nie obsługują procesu etykietowania. Dzięki Asystentowi cięcia rozkrój możemy zabrać na tablecie i bezpośrednio przy maszynie oznaczać wycięte elementy i drukować odpowiednią etykietę na wycięty element. Usprawnia to i jednocześnie optymalizuje cały proces produkcyjny, eliminując przy tym kolejne błędy ludzkie.

ZOBACZ FILM PREZENTUJĄCY ROZWIĄZANIE

W obecnej wersji moduł działa wyłącznie z bazą główną która musi być zainstalowana na tablecie lub być udostępniana przez serwer w sieci lokalnej ( tablet musi mieć cały czas połączenie z siecią lokalną biurową ). W obecnej wersji nie ma możliwości przenoszenia rozkroju pomiędzy komputerami nie będącymi w tej samej sieci lokalnej. ( np. produkcja oddalona o kilka km od biura)

Obecna wersja nie prowadzi także statystyk cięcia oraz nie zapisuje informacji o wyciętych elementach. Te funkcjonalności zostaną wprowadzone wraz z wprowadzeniem Optimik 4


POBIERZ PROGRAM OPTIMIK
Bezpłatna wersja najlepszego programu do optymalizacji cięcia i formatyzacji

 OPTIMIK TO NIEZAWODNA
OPTYMALIZACJA CIĘCIA , ROZKRÓJ , FORMATYZACJA, PARAMETRYCZNE PRODUKTY, WYDAJNOŚĆ I JAKOŚĆ

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony

KUPUJ Z GŁOWĄ
Spodobała ci się nasza strona polub nas

 


Lubisz nasze filmy zasubskrybuj nasz kanał

 


Nie znalazłeś potrzebnych informacji

zadzwoń: 570-100-053
napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lignumsoft Adam Wileński. Wszelkie prawa zastrzeżone


Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Jeżli się nie zgadzasz z polityką cookies wyłącz je w swojej przeglądarce