BAZIS - do projektowania i produkcji mebli

BAZIS to specjalistyczne oprogramowanie do projektowania i produkcji mebli, pozwalające na zautomatyzowanie wszystkich kluczowych etapów procesu produkcji. 

Struktura systemu BAZIS jest modułowa, przy czym każdy z modułów jest oddzielnym programem, który dzięki ujednoliconemu formatowi danych może współpracować kompleksowo z innymi modułami, jak również autonomicznie.

System BAZIS to potężne narzędzie, które w indywidualnie dopasowanej konfiguracji spełni oczekiwania każdego użytkownika. Narzędzia programowe systemu BAZIS sprawdzą się zarówno w małych i średnich przedsiębiorstwach, jak i dużych fabrykach.

Moduły systemu BAZIS

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program