Program CAD CAM stworzony dla producentów mebli

Program Corpus to profesjonalne, kompletne i innowacyjne oprogramowanie do projektowania i produkcji dowolnych modeli mebli. Doskonale sprawdza się przy projektowaniu mebli kuchennych, mebli biurowych, mebli sypialnianych, mebli hotelowych, wszelkiego rodzaju szaf i komód, jak również mebli nietypowych, niestandardowych i w pełni spersonalizowanych.

Program Corpus to bez wątpienia jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań typu CAD/CAM przez polskich i zagranicznych stolarzy. Tylko w Polsce sprzedało się już ponad 800 licencji tego rozwiązania.

Skuteczność, innowacyjność oraz kompletność oprogramowania dostrzegają eksperci z najważniejszych polskich uczelni kształcących nowe pokolenia producentów mebli. Program Corpus wykorzystywany jest w celach dydaktycznych między innymi na wydziale Technologii Drewna SGGW czy Politechniki Białostockiej.

 Program do projektowania mebli Corpus

Corpus  jest oprogramowaniem do projektowania mebli napisanym przez producentów mebli dla producentów mebli. Corpus nie jest kolejnym programem na rynku skupiającym się wyłącznie na ładnych obrazkach i wizualizacji, Corpus stawiał, stawia i będzie stawiał największy nacisk na produkcję, bo to ona jest najważniejsza. Dobre oprogramowanie do projektowania mebli musi być przede wszystkim szybkie, parametryczne, elastyczne, łatwe do nauczenia. Corpus takim oprogramowaniem jest, pracę i produkcję można zacząć już po godzinie pracy z programem, a nie jak w wielu CAD-ch z nakładkami do mebli po skończeniu kilku fakultetów. Bardzo ważną cechą programu jest także jego uniwersalność, jest to jeden z nielicznych programów na rynku, który pozwala zaprojektować dowolne meble w dowolny sposób, a nie tylko kuchnie i garderoby z gotowych bibliotek (których w konkurencyjnych programach nie można czasami nawet zmienić)

Nagrody Corpus

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program                 program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program

Projektowanie i produkcja mebli – Corpus 


Projektowanie mebli
może być proste, a produkcja może być szybsza i mniej skomplikowana jeżeli użyjesz Corpus już dziś. Ponad 2000 użytkowników Corpus na całym świecie nie może się mylić, oni już są o krok przed konkurencją i co najważniejsze to użytkownicy współtworzą program Corpus wskazując ich konkretne potrzeby, a programiści starają się to tylko najlepiej zaprogramować. Z tego powodu Corpus jest bez wątpienia unikalną propozycją na rynku, dodając do tego świetną cenę , wyśmienitą politykę aktualizacjiCorpus to najlepszy program dla każdego producenta mebli i raczej na pewno w 99% będzie odpowiadał jego potrzebom produkcyjnym.

Nie ważne czy masz 1 czy 10 maszyn CNC, Corpusem obsłużysz je wszystkie. Corpus zapewnia dostęp do ponad 40 postprocesorów SCM, Felder, Biesse, Homag, Seron, Infotec, Ima, Masterwood, Vitap,Holzher i wiele innych.

W Corpusie zajmujesz się projektowaniem i produkcją, w dodatkowych silnikach renderujących robisz wizualizację i efekt WOOW!

Tak, w Corpus to możliwe - projektujesz co chcesz i jak chcesz. Technologia CNC dodaje się sama!

Wycena kosztów materiałowych i oferta dla klienta za jednym kliknięciem!

Gdy kończysz projektować, wystarczy wygenerować programy CNC, wysłać je do maszyn oraz wydrukować raporty produkcyjne. Tak, produkcja może być prosta!

Dopasuj program do Twojej produkcji, a nie na odwrót. Z Corpus możesz zacząć od zera i stworzyć program całkowicie pod siebie. 

Wszystkim naszym klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne oraz szkolenia! Doskonale wyposażone Centrum Szkoleniowe oraz ciągle rozwijany Portal Klienta z setkami  godzin filmów szkoleniowych, dokumentów tekstowych i opisów to nasza wizytówka.

Nowoczesny program do projektowania mebli

Współcześni klienci stają się coraz bardziej wymagający – oczekują indywidualnych, unikalnych projektów a także błyskawicznej i bezbłędnej realizacji każdego zamówienia. Aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów, warto już teraz wdrożyć do swojej firmy nowoczesne rozwiązania, które ułatwią wykonywanie pracy oraz pomogą przyspieszyć realizację projektów. Corpus to program, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom producentów mebli. Jego charakterystyczną cechą jest niezwykle prosta obsługa. Nie musisz tracić cennego czasu, aby nauczyć się z niego korzystać!

Dynamiczna produkcja mebli z programem Corpus

Pragniesz rozwijać swoją firmę i poszukujesz narzędzi, które Ci w tym skutecznie pomogą? Przedstawiamy nowoczesny program do projektowania kuchni, mebli do salonu, mebli sypialnianych oraz innych rodzajów mebli do wnętrz. To innowacyjne oprogramowanie ułatwi Tobie realizację swoich wizji i sprawi, że projektowanie mebli stanie się jeszcze przyjemniejsze oraz łatwiejsze! Dzięki niemu, możesz dynamicznie rozwijać swoją firmę i dostosowywać ją do potrzeb współczesnego rynku. 

Programy do wytwarzania mebli często są skomplikowane, a nauka ich obsługi zabiera mnóstwo czasu. Z programem Corpus nie musisz się tego obawiać – to funkcjonalne narzędzie zaskoczy Cię niezwykle prostą obsługą i w pełni dopasuje się do potrzeb Twojej firmy! Nie bez powodu Corpus został już doceniony przez ponad 2000 użytkowników i zyskał liczne wyróżnienia – ten prosty program skrywa w sobie wiele funkcji, które czynią go niezastąpionym rozwiązaniem dla każdej firmy produkującej meble! 

Innowacja, efektywność, sprawdzone funkcje, łatwa obsługa – ten unikalny zestaw cech sprawia, że Corpus jest wręcz niezastąpiony w swojej dziedzinie! I Ty możesz korzystać z programu, któremu zdążyło już zaufać wielu przedsiębiorców z całego świata. Szybsza realizacja projektów i efektowniejsza produkcja? Dzięki nowoczesnemu programowi do projektowania mebli Corpus, możesz z łatwością osiągnąć ten cel!

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program