CreatiX Schematy - rewolucja w instrukcjach montażowych!

Witaj w świecie przyszłości montażu mebli z CreatiX Schematy! Zapomnij o tradycyjnych instrukcjach PDF i zastąp je nowoczesnymi, interaktywnymi i zrozumiałymi instrukcjami montażowymi 3D i wideo.

Nasze oprogramowanie umożliwia producentom mebli i klientom końcowym dostęp do najwyższej jakości instrukcji montażowych, co przekłada się na zadowolenie klienta i wzrost sprzedaży. Odkryj, jak nasze innowacyjne i w pełni autorskie rozwiązanie może zwiększyć konkurencyjność Twojej firmy i sprawić, że będzie postrzegana jako nowoczesna i idąca z duchem czasu.

CretiX Schematy jest w pełni kompatybilny z oprogramowaniem do projektowania i produkcji mebli Corpus CAD/CAM oraz Platformą CreatiX – eCommerce dla producentów mebli, dzięki czemu może funkcjonować jako niezależne narzędzie dla użytkowników programu Corpus oraz jako moduł dodatkowy dla użytkowników Platformy CreatiX posiadających moduł sprzedaży mebli na wymiar w internecie  CreatiX Meble parametryczne.

Jak to działa? - od strony klienta końcowego

Zamiast wydrukowanej instrukcji klient otrzymuje na opakowaniu mebla kod kreskowy QR. Po zeskanowaniu kodu telefonem zostaje przeniesiony na stronę internetową, gdzie krok po kroku przejdzie przez instrukcję montażu zamówionego mebla. Będzie to atrakcyjne wizualnie środowisko czasu rzeczywistego 3D, gdzie elementy mebla będzie można obejrzeć z każdej strony. Instrukcja będzie wzbogacona o elementy video, co umożliwi zrozumieć procesy nawet osobom o niewielkich zdolnościach technicznych.

Jak to działa? - od strony producenta mebli

W pierwszej kolejności projektujemy dowolny mebel w oprogramowaniu Corpus CAD/CAM. Następnie załadowujemy mebel do Platformy CreatiX. W panelu administracyjnym Platformy CreatiX wybieramy parametry mebla, które mają przejść do narzędzia CreatiX Schematy. W dalszych krokach w panelu administracyjnym CreatiX Schematy rozpoczynamy proces tworzenia instrukcji montażowej.

Wyprzedź konkurencję!

Innowacyjność: Zwiększaj zadowolenie swoich klientów, pozwól widzieć swoją markę jako nowoczesną, innowacyjną i idącą z duchem czasu.
Intuicyjny interfejs: Nasze oprogramowanie jest przyjazne dla użytkownika. Tworzenie instrukcji montażowych jest łatwe, szybkie i intuicyjne.
Dokładność i przejrzystość: Creatix Schematy pozwala tworzyć szczegółowe i zrozumiałe instrukcje krok po kroku, co umożliwia uniknięcie błędów.
Ekonomiczność: Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki naszemu narzędziu. Szybszy montaż oznacza mniejsze koszty.
Personalizacja: Dostosuj instrukcje do swojego stylu i zwiększ z naszym rozwiązaniem rozpoznawalność Twojej marki.

Główne zalety CreatiX Schematy:

  • Znacząca redukcja czasu potrzebnego na przygotowanie instrukcji montażowej
  • Czytelna, zrozumiała instrukcja dla każdego
  • Instrukcja dostępna z każdego miejsca na świecie
  • Proekologiczne rozwiązanie sprzyjające zrównoważonemu rozwojowi
  • Pełna kompatybilność z programem Corpus CAD/CAM oraz Platformą CreatiX

Zainteresowany? Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży
i umów się na bezpłatną prezentację!

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program