Sprzedawane przez nas rozwiązanie etykietowania produkcji jest wypełnieniem oferty oprogramowania do optymalizacji ciecia rozkroju  i formatyzacji Optimik. Optymalizacja procesu cięcia dzięki odpowiedniemu programowi jest pierwszym krokiem do oszczędności czasu i materiałów w produkcji. Etykietowanie produkcji jest wypełnieniem całego procesu i w dzisiejszych czasach kolejnym niezbędnym krokiem do zwiększenia oszczędności i prestiżu firmy jako nowoczesnej.
Decydując się na system etykietowania produkcji, już od pierwszych dni użycia systemu można zobaczyć wymierne korzyści z jego wykorzystania.

Najbardziej widoczne i namacalne korzyści to:

- te same zadania związane z przygotowaniem elementów są wykonywane kilkanaście razy szybciej. ( nie ma już markera przed oklejaniem, mierzenia i sprawdzania z kartką przed wierceniem lub składaniem)
- większy porządek w elementach na zakładzie produkcyjnym ( jedno spojrzenie i wiemy do jakiego zlecenia, produktu dany element należy)
- zdecydowanie mniej elementów walających się po zakładzie produkcyjnym o których nikt nic nie wie (bardzo często zawalają miejsce, później trafiają do kosza – a my tracimy materiał – bo łatwiej coś dociąć z nowej płyty)
- możliwość zarządzania elementami odpadowymi ( dzięki etykietom łatwiej i prościej odnaleźć właściwy odpad)
- łatwość zarządzania poszczególnymi etapami produkcji (cięcie, oklejanie, nawiercanie, montaż – tej samej operacji mierzenia elementu nie powtarzamy x-razy)
- zwiększenie jakość produkcji i prestiżu firmy (tniemy usługowo o ile ładniej i profesjonalnej wygląda formatka z etykietą i o ile łatwiej wydać całe dane zamówienie)

Przykładowy wygląd szablonu etykiety naklejanej na element.

etykiety-wydruk-m

System-etykietowania-etykieta-m

 

Koszt całego systemu etykietowania produkcji  w zależności od ilości oklejanych elementów zwraca się w przeciągu 1 -2 miesięcy.
Przy dużej ilości cięcia bardzo często po kilku dniach. 
Najważniejsze jest to, że etykietować mogą także małe firmy, którym wydaje się że etykietowanie jest bardzo drogie i nie jest dla nich.
Nic bardziej mylnego każda firma może oszczędzać etykietując produkcję mebli.

 

 

Lignumsoft Adam Wileński. All right reserved


This service use cookies and similiar solutions.

If you don't agree with cookie policy, change your browser setting or leave this page.