Drukarki etykiet przez nas polecane

Poniżej przedstawiamy drukarki etykiet przez nas osobiście sprawdzone i polecane dla naszych klientów. Oferta drukarek dostępnych w naszej ofercie jest dużo bogatsza, i jeżeli nie znalazłeś wśród wymienionych modeli modelu dla siebie skontaktuj się z nami.

 


 

5330

Bixolon D420

Drukarka etykiet SLP-D420 oferuje szybki wydruk etykiet w technologii termicznej, z prędkością 152 mm/sek. Jest prosta w obsłudze i nie wymaga przeprowadzania dodatkowych szkoleń personelu. Wersja standardowa wyposażona została w potrójny interfejs: USB, szeregowy oraz równoległy. W praktyce wydruk etykiet odbywa się bez zakłóceń i częstych przerw technicznych. Atutem drukarek Bixolon jest dobrze zaprojektowany mechanizm ułatwiający wymianę nośników oraz przyjazne dla użytkownika oprogramowanie. Lekka, kompaktowa, odporna na wstrząsy obudowa sprawia, że model SLP-D420 doskonale sprawdza się w różnorodnych zastosowaniach..

Kup teraz w naszym sklepie model podstawowy

Kup teraz w naszym sklepie model z dyspenserem

 


 

Godex DT4X

GoDex DT4X

Biurkowa drukarka etykiet GoDEX DT4X to bardzo proste i wydajne urządzenie, oferujące szybki i trwały wydruk w technologi termicznej z prędkością do 177 mm/s., w rozdzielczości 203 dpi. Doskonale nadaje się do biurowych zastosowań o niskim i średnim nakładzie druku.

DT4 cechuje łatwość obsługi, niezawodność, kompaktowa konstrukcja oraz wyjątkowo korzystny stosunek jakości do ceny. Technologia druku termicznego nie wymaga zastosowania taśm barwiących, dzięki czemu eksploatacja urządzenia jest tańsza. Sama drukarka również oferowana jest w bardzo atrakcyjnej cenie.

Urządzenie w wersji standardowej obsługuje język oprogramowania EZPL, GEPL oraz GZPL umożliwiający zadruk kodów kreskowych 1D, 2D oraz interfejsy: RS-232, USB i Ethernet 10/100 Mbps.


Kup teraz w naszym sklepie model podstawowy

Kup teraz w naszym sklepie model z dyspenserem

 

 


 

G500-m

 

GoDex G500 Full ( model szczególnie polecany)

Jest to drukarka półprzemysłowa z serii drukarek termicznych i termo-transferowych.  Posiada te dwa systemy wydruku jednoczenie, z jakiego systemu chcemy korzystać zależy tylko od naszego wyboru rodzaju etykiet.  Jest to model szczególnie przez nas polecany, posiada dużą szerokość wydruku 108 mm i jest bardzo szybka 180 etykiet na minutę.  Dodatkową zaletą jest bardzo solidna konstrukcja oraz możliwość instalacji modułów dodatkowych jak dyspenser do odklejania etykiet. Możliwy jest też zakup tego modelu z kartą sieciową. Ważną rolę odgrywa tutaj gwarancja producent udziela gwarancji 3 lata na drukarkę, 6 miesięcy na głowicę.

 
Kup teraz w naszym sklepie

 


 

ZebraGK420T-m

 

Zebra GK420T Full

Podobnie jak Godex i Bixolon jest to drukarka półprzemysłowa z serii drukarek termicznych i termo-transferowych.  Posiada te dwa systemy wydruku jednocześnie, z jakiego systemu chcemy korzystać zależy tylko od naszego wyboru rodzaju etykiet. Jest to bardzo popularny model na rynku, dlatego posiadamy także i jego w naszej ofercie. Porównując jednak wszystkie drukarki i rozwiązania wybralibyśmy drukarkę firmy Godex.  Gwarancja producenta to 12 miesięcy na drukarkę, 6 miesięcy na głowicę drukującą. 

 

Kup teraz w naszym sklepie z przedłużoną gwarancją

Kup teraz w naszym sklepie z przedłużoną gwarancją i dyspenseremLignumsoft Adam Wileński. All right reserved


This service use cookies and similiar solutions.

If you don't agree with cookie policy, change your browser setting or leave this page.