Sprzedawane przez nas rozwiązanie etykietowania produkcji jest wypełnieniem oferty oprogramowania do optymalizacji ciecia rozkroju  i formatyzacji Optimik. Optymalizacja procesu cięcia dzięki odpowiedniemu programowi jest pierwszym krokiem do oszczędności czasu i materiałów w produkcji. Etykietowanie produkcji jest wypełnieniem całego procesu i w dzisiejszych czasach kolejnym niezbędnym krokiem do zwiększenia oszczędności i prestiżu firmy jako nowoczesnej.
Decydując się na system etykietowania produkcji, już od pierwszych dni użycia systemu można zobaczyć wymierne korzyści z jego wykorzystania.

Najbardziej widoczne i namacalne korzyści to:

- te same zadania związane z przygotowaniem elementów są wykonywane kilkanaście razy szybciej. ( nie ma już markera przed oklejaniem, mierzenia i sprawdzania z kartką przed wierceniem lub składaniem)
- większy porządek w elementach na zakładzie produkcyjnym ( jedno spojrzenie i wiemy do jakiego zlecenia, produktu dany element należy)
- zdecydowanie mniej elementów walających się po zakładzie produkcyjnym o których nikt nic nie wie (bardzo często zawalają miejsce, później trafiają do kosza – a my tracimy materiał – bo łatwiej coś dociąć z nowej płyty)
- możliwość zarządzania elementami odpadowymi ( dzięki etykietom łatwiej i prościej odnaleźć właściwy odpad)
- łatwość zarządzania poszczególnymi etapami produkcji (cięcie, oklejanie, nawiercanie, montaż – tej samej operacji mierzenia elementu nie powtarzamy x-razy)
- zwiększenie jakość produkcji i prestiżu firmy (tniemy usługowo o ile ładniej i profesjonalnej wygląda formatka z etykietą i o ile łatwiej wydać całe dane zamówienie)

Przykładowy wygląd szablonu etykiety naklejanej na element.

etykiety-wydruk-m

System-etykietowania-etykieta-m

 

Koszt całego systemu etykietowania produkcji  w zależności od ilości oklejanych elementów zwraca się w przeciągu 1 -2 miesięcy.
Przy dużej ilości cięcia bardzo często po kilku dniach. 
Najważniejsze jest to, że etykietować mogą także małe firmy, którym wydaje się że etykietowanie jest bardzo drogie i nie jest dla nich.
Nic bardziej mylnego każda firma może oszczędzać etykietując produkcję mebli.

 

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony

KUPUJ Z GŁOWĄ
Spodobała ci się nasza strona polub nas

 


Lubisz nasze filmy zasubskrybuj nasz kanał

 


Nie znalazłeś potrzebnych informacji

zadzwoń: 604-168-990
napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lignumsoft Adam Wileński. Wszelkie prawa zastrzeżone


Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Jeżli się nie zgadzasz z polityką cookies wyłącz je w swojej przeglądarce