Nasza firma od 2004 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania i oprogramowanie dla branży meblarskiej. Specjalizujemy się w bezpośredniej dystrybucji i sprzedaży nowoczesnego oprogramowania wspomagającego firmy z branży meblarskiej i architektów.

Zanim zajęliśmy się kompleksowo oprogramowaniem, przez ponad 25 lat byliśmy właścicielami firmy produkującej meble, doskonale więc znamy potrzeby naszej branży, specyfikę produkcji i staramy się dopasować najbardziej optymalne rozwiązania pod potrzeby danej firmy. Każda firma ma inne pomysły i wizję prowadzenia sprzedaży dlatego szeroki wachlarz naszych rozwiązań i oprogramowania pozwala nam niemal w 100% dopasować odpowiednie narzędzia pracy.

Oferowane przez nas oprogramowanie nadaje się zarówno dla małych zakładów jak też tych średnich. Dla tych co prowadzą produkcję ręcznie i dla tych co wykorzystują maszyny sterowane numerycznie CNC i szukają oprogramowania które maksymalnie wykorzysta potencjał maszyny. 

Wiemy także że w małych przedsiębiorstwach gdzie całym zakładam zarządza maksymalnie 2-3 osoby, a niejednokrotnie jak praktyka pokazuje sam właściciel - okazuje się że największym wrogiem nie jest brak zamówień - tylko totalny brak czasu. Powoduje to niejednokrotnie błędy produkcyjne i niepotrzebne dodatkowe nerwy i stres.

!!! Mamy sprawdzone rozwiązania !!!

Naszym klientom polecamy dobrze działające i sprawne rozwiązania które nie tylko pozwalają mieć więcej czasu dla siebie i rodziny, ale także usprawniają i przyspieszają produkcję, niwelują wiele błędów produkcyjnych, a co najważniejsze oszczędzają jeszcze przy tym nasze pieniądze. Wybierając oprogramowanie dla naszych klientów musiało ono spełniać wiele istotnych założeń jakie przed nim postawiliśmy i oczywiście musiało zachowywać odpowiednie proporcje ekonomiki zakupu.

Od ponad dekady jesteśmy wyłącznymi dystrybutorami programu do optymalizacji cięcia OPTIMIK, od października 2013 roku programu ADeko 14 do projektowania kuchni, łazienek i wnętrz, a od lipca 2014 roku mamy totalny bestseller dla producentów mebli oprogramowanie Corpus, które w roku 2017 zostało nagrodzone Złotym Medalem Drema 2017, a także został doceniony przez klientów dzięki czemu został nagrodzony Złotym Medalem Konsumentów 2018.
Corpus został także nagrodzony w 2018 roku Certyfikatem Laur Ekspera, który został wręczony 26 marca  w Rezydencji Belweder Klonowa Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie

 

 

Oddajemy w Państwa ręce kompleksowe rozwiązania i oprogramowanie dla branży meblarskiej.

 

Zapraszamy do współpracy

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony

KUPUJ Z GŁOWĄ
Spodobała ci się nasza strona polub nas

 


Lubisz nasze filmy zasubskrybuj nasz kanał

 


Nie znalazłeś potrzebnych informacji

zadzwoń: 604-168-990
napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lignumsoft Adam Wileński. Wszelkie prawa zastrzeżone


Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Jeżli się nie zgadzasz z polityką cookies wyłącz je w swojej przeglądarce