Optimik

Optimik – program, który zrewolucjonizuje procesy produkcyjne

Optimik to narzędzie, które wykorzystywane jest do optymalizacji procesów produkcyjnych mebli, a także innych wyrobów z kamienia, blachy, czy też idealnie sprawdzi się podczas prac wykończeniowych. Program pozwala przygotować między innymi rozkroje desek, płyt meblowych, arkuszy kamiennych oraz blatów i parapetów. Programy do rozkroju Optimik zostały przystosowane również do działania płyt panelowych. 

System pozwala wprowadzać do bazy danych projekty i zamówienia, dzięki czemu można przygotować optymalne rozkroje i zaoszczędzić sporo materiału, co dobije się korzystanie także na budżecie firmy. Ponadto programy do optymalizacji cięcia formatek Optimik pozwalają oszacować czas wykonania pracy, a zlecenia produkcyjne można eksportować wraz z plikami do maszyn CNC.

Programy do formatyzacji płyt meblowych Optimik – Twój partner w codziennej pracy

Programy do formatyzacji płyt meblowych Optimik, a także inne jego funkcje pozwalają użytkownikowi tworzyć bloki elementów do rozkroju, które są bardzo istotne na etapie projektowania czół szuflad, a także drzwi przesuwnych, w których zachowany jest wzór słojów. Bardzo przydatną opcją jest również parametryczne tworzenie wyrobów, co w szczególności docenią producenci mebli, dla których niezwykle ważna jest wysoka jakość oraz dokładne wymiary produktów. 

Optimik umożliwia prowadzenie bazy partnerów biznesowych, w których gronie znajdują się podwykonawcy oraz dostawcy materiałów. Warto także tutaj wspomnieć, że program pozwala na zachowanie rozliczeń z kontrahentami, uwzględniając jednocześnie różne stawki VAT na towary i usługi. Optimik pozwala także na prace grupowe na jednej bazie, co może znacząco ułatwić realizowanie zleceń. 

Ile kosztuje Optimik?

Optimik jest dostępnych w kilku wariantach. LignumSoft, jako twórca programu pozwala swoim klientom zapoznać się z jego działaniem, oferując wersję testową na okres 30 dni. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie są przekonane, co do słuszności wyboru oprogramowania oraz funkcji, jakie proponuje. Dzięki temu klienci mają możliwości zapoznania się z systemem, aby w przyszłości znacznie łatwiej się w nim poruszać. Wersja testowa ma ograniczone możliwości w postaci 30 części z planami cięcia, 15 przedmiotów w magazynie i 5 partnerów biznesowych w bazie. 

Znacznie większe możliwości oferują wyższe wersje programu Optimik. Dostępne są one w trzech poziomach: Hobby, Workman i Professional. Na szczególną uwagę zasługuje ostatnia, która daje nieograniczony dostęp do zasobów programu. Jednocześnie jest ona najdroższa, ale oszczędności, jakie generuje, szybko zwracają kwotę zainwestowaną w pogram. Z pewnością jest to idealne rozwiązanie do większych przedsiębiorstw meblowych, które realizują duże zlecenia. 

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program