mis

MIS - SYSTEM ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ 

InnoTech MIS  został zaprojektowany w innowacyjny sposób, tak aby był bardzo intuicyjną aplikacją dla firm zajmujących się produkcją. MIS integruje w jednym rozwiązaniu zapotrzebowanie na kontrolę materiałów, magazynowanie,zarządzanie pracownikami, ofertowanie, zamówienia do dostawców, wysyłki oraz inne ważne aspekty w firmie produkcyjnej. MIS powstał po to aby zrewolucjonizować użycie w biznesie systemów opartych na rozwiązaniach webowych. 

CO TO JEST MIS ?

MIS (management information system)( system zarządzania informacją) jest to system oparty o technologię webową. Całą aplikację da się obsługiwać na każdym systemie operacyjnym, urządzeniu które jest podłączone do Internetu i ma przeglądarkę internetową. Nie ważne gdzie jesteś będąc na rozmowach handlowych na drugim krańcu świata zawsze będziesz miał informację kto obecnie pracuje, jakie zlecenia są w produkcji, jakiego materiału brakuje, kiedy będą kolejne wysyłki towaru, itd. Będziesz także mógł sprawdzić wydajność założoną z wydajnością rzeczywistą co pozwoli planować jeszcze bardziej produkcję dzięki czemu optymalizacja kosztów firmy będzie jeszcze lepsza.  W dobie ciągłego rozwoju maszyn CNC i szybko rosnącej konkurencji nie sztuką jest już posiadanie maszyny CNC, ale perfekcyjne zaplanowanie na niej produkcji i jej szybka obsługa.  Jeżeli planowanie produkcji nie jest dobre - zyski także nie będą dobre. 

INNOTECH MIS

Główną zaletą MIS jest to, że może być dostosowany w ekstremalnie krótkim czasie do każdego rodzaju produkcji, nie tylko mebli. Wszelkie procesy produkcyjne, opis gniazd produkcyjnych , ustawianie wydajności odbywa się w sposób prosty i intuicyjny, a do tego dokładnie dopasowany do potrzeb firmy.  Z InnoTech MIS można praktycznie rozpocząć produkcję po paru dniach ustawień. Systemu MIS nie należy łączyć z popularnymi teraz systemami ERP, które nie dość że są bardzo ciężkie we wdrożeniu, nie dość że nie da się ich dopasować niejednokrotnie pod konkretne potrzeby produkcyjne, nie dość że są ekstremalnie drogie to jeszcze połowa wdrożeń kończy się niepowodzeniem. Dlaczego tak się dzieje? Bardzo często zdarza się, że w systemach ERP jeżeli źle się opisze podstawę działania systemu to potem jest to jeden ciąg problemów, często też firmy które decydują się na taki system chcą coś poprawić - ale sami nie wiedzą jak to zrobić i testują.  System Innotech MIS jest  połączeniem najlepszych cech innych systemów na rynku :  jak systemy obiegu dokumentów, systemy zarządzania gospodarką magazynową, systemy planowania produkcji, systemy ewidencyjne czasu pracy, systemy analiz biznesowych. 

Podstawowe funkcjonalności jakie zapewnia InnoTech MIS:

  Możliwość kontrolowania wejść/wyjść każdej grupy użytkowników/pracowników

  Monitorowanie pracowników w czasie rzeczywistym

  Zarządzanie klientami, salonami sprzedaży, dostawcami

  Zamówieniami materiałowymi i magazynowaniem

  Kategoryzacją zleceń produkcyjnych , organizacją ich produkcji  oraz usługami przez procesy i modele 

  Organizacją elementów i materiałów potrzebnych do produkcji zleceń 

  Tworzeniem i zarządzaniem ofertami z listą produktów/ usług

  Organizacją zadań pracowniczych i bezpośrednią kontrolę nad pracownikami 

  Kontrolę zużycia materiału w procesach produkcyjnych

  Możliwość drukowania wielojęzykowych etykiet i dokumentów dla paczek

  Monitorowanie i rejestrację wysyłek

  Monitorowanie i rejestrację urządzeń(telefonów pracowniczych) na mapie

  Komunikację wewnętrzną systemową pomiędzy pracownikami 

  Powiadomienia przez  SMS, email  lub bezpośrednio w systemie dla najważniejszych wydarzeń

  Narzędzia do planowania czasu dostawy i zadań 

  Narzędzia do szczegółowych analiz

Poza wymienionymi wyżej MIS dysponuje szeregiem jeszcze innych możliwości. MIS został zaprojektowany tak aby był maksymalnie prosty w obsłudze.  System może także komunikować się z innymi systemami np. finansowymi, oraz najważniejszymi systemami dla producentów mebli oprogramowaniem CAD/CAM jak Corpus, Optimik, Kitchen Draw, AutoCAD, SolidWorks i inne.

ZADZWOŃ TERAZ

604-168-990

Lignumsoft Adam Wileński. Wszelkie prawa zastrzeżone


Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Jeżli się nie zgadzasz z polityką cookies wyłącz je w swojej przeglądarce