Nowości

1 grudnia 2022

Certyfikat Jakości Biznesu Przedsiębiorstwo Fair Play po raz czwarty

25 listopada odbyła się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie uroczysta gala wręczenia nagród laureatom jubileuszowej XXV edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play. Wśród wyróżnionych Certyfikatem Jakości Biznesu firm po raz czwarty (podobnie jak za lata 2019, 2020 oraz 2021) znalazł się Lignumsoft.  

Program Przedsiębiorstwo Fair Play to bez wątpienia jeden z najważniejszych programów w Polsce promujących najwyższe standardy etyki biznesu wśród przedsiębiorców. Na przestrzeni 25 lat certyfikat przyznano łącznie ponad 2 500 firmom, w tym zarówno dużym, średnim i małym przedsiębiorstwom. Obecnie każdego roku tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play trafia do około 200 firm będących przykładem dla innych jak należy dbać o swoje najbliższe otoczenie, które udowadniają, że w biznesie liczą się ludzie i wartości.

Program bardzo szybko zyskał popularność oraz uznanie wśród przedsiębiorców za obiektywizm i rzetelność weryfikacji. Ciekawostką jest, że w pierwszej jego edycji wzięło udział 89 firm, a tylko 39 otrzymało tytuł i certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play. – Tworząc podwaliny pod program, wiedzieliśmy, że etyka w biznesie nie jest szumnym hasłem, które minie z nastaniem kolejnego modnego trendu, lecz absolutną koniecznością i podstawą dla rozwoju polskiej gospodarki, demokracji i przedsiębiorczości – podkreślił w trakcie uroczystości dr Mieczysław Bąk Przewodniczący Komisji Ogólnopolskiej programu.

Uroczyste wręczenie certyfikatów i nagród odbyło się 25 listopada w specjalnie zaaranżowanych wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W wydarzeniu wzięło udział łącznie ponad 400 gości – przedstawicieli władz państwowych, samorządowych oraz przedsiębiorców.

Adam i Agata Wileńscy z nagrodą Fair Play.

23 listopada 2022

Medal programu Najwyższa Jakość QI 2022 dla Lignumsoftu

22 listopada w Katowicach odbyło się Europejskie Forum Biznesu 2022, podczas którego nagrodzono laureatów programu Najwyższa Jakość QI 2022. Lignumsoft został nagrodzony w kategorii „Usługi” za najwyższej jakości usługi dystrybucji i wdrażania oprogramowania dla branży meblarskiej. Nagrodę podczas gali osobiście odebrał Adam Wileński.

Program Najwyższa Jakość QI jest organizowany od 16 lat. Od początku jego celem jest wskazanie i wyróżnianie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Patronat nad Programem Najwyższa Jakość QI sprawują: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Europejskie Forum Biznesu, podczas którego nagradzani są laureaci programu Najwyższa Jakość QI, kierowane jest do środowiska biznesowego, naukowego i samorządowego, jak również wszystkich zainteresowanych tematami związanymi z prowadzeniem biznesu w Polsce, zrównoważonym rozwojem, ekologią czy wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w firmach. Celem wydarzenia jest wymiana informacji i doświadczeń oraz pomoc w nawiązaniu wzajemnej współpracy pomiędzy uczestnikami forum.

Hasłem tegorocznego EFB było “Gospodarka w niepewnych czasach – wyzwania, zagrożenia, szanse”. Podczas EFB odbyły się debaty i panele dyskusyjne m.in. na takie zagadnienia jak: cyberbezpieczeństwo, zrównoważony rozwój, ekologia, ochrona zdrowia czy bezpieczeństwo pracowników.

Adam i Agata Wileńscy z nagrodą Najwyższa Jakość QI 2022.

17 listopada 2022

Corpus R+, czyli nowe możliwości dla producentów mebli

Dostosowując się do zmieniającego się rynku oraz oczekiwań części naszych klientów, uruchamiamy zupełnie nową usługę Corpus R+, która zapewnia dostęp do licencji programu Corpus 5 PRO w formie cyklicznych miesięcznych płatności.
 
Licencja Corpus R+ wystawiana jest w formie klucza, dlatego nie potrzeba dostępu do Internetu, aby pracować na oprogramowaniu.
Corpus R+ zapewnia wszystkie możliwości, które daje standardowa licencja Corpus PRO w wersji na własność:
Intuicyjne projektowanie dowolnych modeli mebli
– Obsługę wszystkich maszyn CNC dostępnych w programie
– Zawsze aktualną wersję programu
Zawsze aktualne biblioteki okuć, akcesoriów i materiałów meblowych
Pełny dostęp do Portalu Klienta Lignumsoft z filmami instruktażowymi
Parametryczne biblioteki mebli
Możliwość tworzenia wycen, rysunków złożeniowych i dokumentacji technicznej
– i wiele innych!

Corpus R+ to doskonałe rozwiązanie dla firm:
– Które dopiero się tworzą
Nie mogą dostać dofinansowania
– Nie mają wystarczających środków własnych
– Nie mają zdolności kredytowej
– Chcących posiadać dodatkową licencję programu Corpus

Zainteresowanych rozwiązaniem Corpus R+ zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym: 573 580 800 wew.1.
Grafika promująca rozwiązanie Corpus R+

18 października 2022

Lignumsoft na Dniach Otwartych SCM Polska

W dniach 26-27 października zapraszamy na Dni Otwarte SCM Polska, podczas których będziemy prezentowali nasze rozwiązania. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć między innymi jak wygląda współpraca programu Corpus CAD/CAM do projektowania i produkcji mebli z oferty Lignumsoft w połączeniu z wiertarką CNC Morbidelli CX 210!

Dni Otwarte odbędą się w Centrum Technologicznym SCM w Suchym Lesie koło Poznania. Czekamy na Was w godzinach 10-17. Zapraszamy!

Grafika promująca dni otwarte SCM Polska.

8 września 2022

Konferencja dla Producentów Mebli

Konferencja dla Producentów Mebli to najnowsza forma spotkania Lignumsoft z klientami. Podczas wydarzenia, które odbędzie się 20 października w Multikinie Galeria Młociny w Warszawie zaprezentujemy dwa premierowe i w pełni autorskie rozwiązania w naszej ofercie – System Kontroli Produkcji Production Control oraz Platformę CreatiX – eCommerce dla Producentów Mebli. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy zarówno producentów mebli, którzy są już użytkownikami oprogramowania z naszej oferty, jak i tych, którzy dopiero poznają naszą firmę. Udział w wydarzeniu wymaga rejestracji i jest bezpłatny.

Premiera Production Control – Systemu Kontroli produkcji

Głośno mówi się w ostatnich latach o Przemyśle 4.0, który w praktyce jest dostępny wyłącznie dla dużych przedsiębiorstw. Odpowiadając na zapotrzebowanie mniejszych podmiotów gospodarczych Lignumsoft stworzył własne rozwiązanie Production Control z przeznaczeniem dla małych i średnich producentów mebli, dzięki któremu przedsiębiorcy będą mogli w nowoczesny sposób zarządzać produkcją i stworzyć Przemysł 4.0 we własnej firmie, nie inwestując przy tym niebotycznych kwot w oprogramowanie i sprzęt. Największą zaletą Production Control jest możliwość dostosowania oprogramowania do indywidualnego środowiska produkcyjnego konkretnego przedsiębiorstwa.      

Premiera Platformy CreatiX – eCommerce dla Producentów Mebli

Platforma CreatiX to nowoczesne i kompletne narzędzie sprzedaży dla branży meblarskiej, które rozszerza tradycyjny model e-sklepu o możliwość sprzedaży w pełni konfigurowalnych produktów. Platforma CreatiX jest doskonałym rozwiązaniem dla producentów mebli na wymiar, którzy chcieliby zaistnieć na prężnie rozwijającym się rynku e-commerce, jak również dla hurtowni oferujących usługi cięcia, oklejania czy wiercenia dla klientów B2B.

Nowoczesna przestrzeń konferencyjna

Konferencja dla Producentów Mebli odbędzie się w Multikinie Galeria Młociny, jednym z najnowocześniejszych kin w Polsce. Multikino w Galerii Młociny to jedyne kino w Warszawie, które zostało w pełni wyposażone w elektrycznie sterowane wygodne skórzane fotele. Lignumsoft zapewnia wszystkim uczestnikom pełen catering w specjalnie wydzielonej części gastronomicznej Multikina.

Udział w Konferencji

Do udziału w Konferencji zapraszamy zarówno naszych stałych klientów, jak i tych, którzy dopiero zapoznają się z naszym oprogramowaniem. Udział w Konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest mocno ograniczona, przy czym w systemie rejestracji obowiązuje zasada kolejności zgłoszeń.

Aby zarezerwować miejsce na Konferencji, konieczna jest rejestracja poprzez formularz online znajdujący się pod adresem: https://konferencja.lignumsoft.pl/

Serdecznie zapraszamy!

Grafika promująca Konferencję dla Producentów mebli organizowaną przez Lignumsoft 20 października 2022 roku. Na grafice widzimy zdjęcie sali kinowej, w której odbędzie się wydarzenie, dane kontaktowe oraz adres strony rejestracji, jak również informację o premierowych prezentacjach nowych rozwiązań w ofercie firmy.

Wczytaj starsze wpisy

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program