Nowości

26 maja 2023

Targi branży meblowej w P.H.U Rachwał

Już 2 czerwca odbędą się Targi branży meblowej w P.H.U. Rachwał “Wszystko dla mebli” w Bydgoszczy. Wśród kilkudziesięciu wystawców znajdzie się Lignumsoft. Podczas targów będzie można zapoznać się z oprogramowaniem z naszej oferty. Organizatorzy zapewniają też wiele dodatkowych atrakcji. Jeśli będziecie w pobliżu, zapraszamy!

Grafika promująca targi w PHU Rachwał w Bydgoszczy

24 kwietnia 2023

Demos – nowy partner technologiczny

Firma Demos została naszym nowym partnerem technologicznym. W ramach współpracy przygotowaliśmy biblioteki produktów marek należących do Demos w programie Corpus CAD/CAM. Biblioteki są już gotowe dla naszych klientów.

W bibliotekach materiałowych Demos znajdują się między innymi: uchwyty Tulip, szuflady StrongBox, szuflady StrongMax, prowadnice StrongRide 2D i prowadnice StrongRide 3D. Instalator z bibliotekami Demos jest już dostępny dla użytkowników programu Corpus w Portalu Klienta Lignumsoft.

Demos jest firmą specjalizującą się w sprzedaży materiałów do produkcji i montażu mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz. Prowadzi swoją działalność w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Kompleksowa oferta Demos obejmuje zarówno asortyment renomowanych światowych producentów, jak i stale poszerzane kolekcje własnych marek okuć meblarskich Strong i Tulip.

Grafika informująca, że firma Demos została nowym partnerem technologicznym Lignumsoftu.

13 kwietnia 2023

Biblioteki produktów Häfele w programie Corpus CAD/CAM

Bestsellerowe produkty: szuflady, prowadnice, zawiasy, podnośniki, w sumie kilka tysięcy pozycji. Po kilku miesiącach pracy oddajemy w ręce użytkowników programu Corpus kompletne biblioteki materiałowe jednego z głównych globalnych dostawców okuć meblowych, firmy Häfele.

Od teraz użytkownicy programu Corpus w prosty sposób mogą wprowadzać do projektowanych mebli rozwiązania marki Häfele, w tym bestsellerowe szuflady Matrix S, prowadnice FavoritQ, zawiasy Metalla+, stopki meblowe Axilo, zawieszki Camar, profile i oświetlenie Loox czy podnośniki Free Space i Free Flap. To oczywiście zaledwie kilka pozycji w nowopowstałych i najbardziej kompletnych bibliotekach produktowych Häfele, jakie można znaleźć w jakimkolwiek oprogramowaniu typu CAD/CAM do projektowania i produkcji mebli.

Biblioteki materiałowe Häfele umożliwiają nie tylko w prosty sposób naniesienie okuć i akcesoriów meblowych tego dostawcy w projekcie mebla, ale również na automatyczne przeniesienie projektu na produkcję na maszynach CNC wraz z odpowiednim typem i umiejscowieniem nawiertów. Program Corpus automatycznie generuje też listę niezbędnych okuć dla danego projektu, co pozwala na przygotowanie rzetelnej i bardzo szczegółowej wyceny dla klienta końcowego.

Biblioteki produktów Häfele to kolejna wartość dodana dla użytkowników programu Corpus, najchętniej wybieranego programu do projektowania i produkcji mebli przez polskich stolarzy. Tylko w Polsce sprzedało się już ponad tysiąc licencji tego oprogramowania, które szturmem weszło na polski rynek w 2014 roku. Instalator z bibliotekami produktów Häfele jest już gotowy do ściągnięcia dla użytkowników programu Corpus w Portalu Klienta Lignumsoft.

Grafika promująca biblioteki Hafele w programie Corpus

6 kwietnia 2023

Wesołych Świąt Wielkanocnych

W imieniu całego zespołu Lignumsoft życzymy wszystkim udanych świąt! Równocześnie informujemy, że w związku z przerwą świąteczną w piątek 7 kwietnia nasza firma będzie nieczynna. Wszystkiego dobrego!

Wesołych świat

1 marca 2023

Lignumsoft na targach Wood Tech Warsaw Expo

W dniach 7-9 marca 2023 roku w podwarszawskim Nadarzynie odbędą się targi Wood Tech Warsaw Expo. Dzięki uprzejmości naszych partnerów, Lignumsoft będzie prezentował swoje rozwiązania na stoisku firmy ITA.

Targi przemysłu drzewnego Wood Tech Expo to doskonała okazja, aby zobaczyć najnowsze produkty, technologie i rozwiązania na rynku drzewnym – maszyny, narzędzia do obróbki drewna i produkcji mebli oraz specjalistyczne oprogramowanie. Na stoisku firmy ITA będzie można na żywo zobaczyć kilka rewelacyjnych maszyn CNC z oferty firmy oraz oprogramowanie Lignumsoft. Zapraszamy!

Grafika promująca targi Wood Tech

Wczytaj starsze wpisy

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program