Nowości

30 czerwca 2022

Lignumsoft z nagrodą Najwyższa Jakość QI 2022

Lignumsoft został wyróżniony w XVI edycji programu Najwyższa Jakość Quality International w kategorii „Usługi najwyższej jakości”. W ocenie jury świadczone przez nas kompleksowe usługi dystrybucji i wdrażania oprogramowania dla branży meblarskiej prezentują najwyższy poziom, co gruntuje pozycję Lignumsoft jako wiarygodnego partnera biznesowego oraz potwierdza, że warto zaufać naszym rozwiązaniom.

Najwyższa Jakość Quality International jest największym, ponadbranżowym konkursem projakościowym w Polsce, skupiającym wokół idei zarządzania jakością przedstawicieli firm i instytucji działających na terytorium naszego kraju. Program ma dwa główne cele. Pierwszym jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością, drugim jest wskazanie i wyróżnienie tych podmiotów, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie.

XVI edycję programu objęli patronatem: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Instytucje te nie są związane z żadnym podmiotem gospodarczym, co gwarantuje bezstronność oceny.

Pod koniec listopada w Katowicach w ramach Europejskiego Forum Biznesu odbędzie się uroczysta Gala Finałowa, podczas której wszystkim laureatom programu zostaną wręczone medale QI. Będziemy tam również my!

Certyfikat przyznania Godła Najwyższa Jakość QI 2022 dla Lignumsoft

18 maja 2022

Program Corpus na Wood Tech Warsaw Expo

W dniach 25-27 maja w podwarszawskim Ptak Warsaw Expo odbędą się Targi technologii obróbki drewna i produkcji mebli Wood Tech Warsaw Expo. Podczas trzydniowej imprezy będzie można zobaczyć prezentacje oprogramowania Corpus w połączeniu z premierową maszyną Vitap Galileo 3.

Targi Wood Tech Warsaw Expo to doskonała okazja, aby poznać najnowsze produkty, technologie i rozwiązania na rynku drzewnym, w tym maszyny i oprogramowanie do produkcji mebli. Podczas targów Wood Tech Warsaw Expo na stoisku firmy ITA będzie miała swoją premierę najnowsza wiertarka CNC Vitap Galileo 3. Będziemy tam również my. Pokażemy jak działa to nowoczesne centrum obróbcze CNC w połączeniu z programem Corpus.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w targach. Wejściówki dla zwiedzających są bezpłatne po wcześniejszej rejestracji na stronie organizatora. Eksperci Lignumsoft będą czekali na Państwa w Hali B na stoisku firmy ITA. Do zobaczenia!

Zdjęcie maszyny Vitap Galileo 3. Duży napis "premiera" oraz informacja, że maszyna będzie premierowo prezentowana podczas targów Wodd Tech Warsaw Expo w Nadarzynie. Wraz z maszyną będzie prezentowana współpraca z programem Corpus od Lignumsoft.

12 kwietnia 2022

Wielkanoc 2022

Wszystkiego dobrego na czas świąt (i nie tylko) życzy zespół Lignumsoft!

Grafika z wielkanocnymi jajkami i życzeniami od zespołu Lignumsoft

20 marca 2022

Powracamy do stacjonarnych szkoleń

Powracamy do naszych dobrych praktyk sprzed pandemii i rozpoczynamy serię stacjonarnych szkoleń w Centrum Szkoleniowym Lignumsoft. Szkolenia tematyczne z obsługi programu Corpus to najlepsza okazja, aby zyskać biegłość w zaawansowanych funkcjach oprogramowania. To również doskonały sposób na integrację oraz miło i produktywnie spędzony czas.

W najbliższym czasie zaplanowaliśmy dwa szkolenia tematyczne, które odbędą się w kwietniu 2022:

  1. 8 kwietnia odbędzie się szkolenie Zaawansowane tworzenie makr
  2. 22 kwietnia odbędzie się szkolenie Tworzenie własnych elementów z użyciem modeli 3D

Formularz rejestracyjny na szkolenia można znaleźć w zakładce Szkolenia na naszej stronie internetowej.

Obydwa kwietniowe szkolenia są jednodniowe i poprowadzi je Adam Wileński.

Serdecznie zapraszamy!

Grafika prezentująca szkolenia.

8 marca 2022

Program Corpus w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku

Rozpoczęliśmy współpracę z kolejną uczelnią kształcącą nowe pokolenia stolarzy. Od przyszłego roku szkolnego 2022/2023 program Corpus do projektowania i produkcji mebli z naszej oferty będzie wykorzystywany w celach dydaktycznych w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku na kierunkach Stolarz oraz Technik Technologii Drewna.

W ramach umowy o współpracy podpisanej pomiędzy Zespołem Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku oraz Lignumsoft, dostarczyliśmy placówce oprogramowanie Corpus o wartości rynkowej przekraczającej 170 tys. PLN. W ramach współpracy bezpłatnie przeszkolimy również kadrę uczelni z obsługi programu Corpus, a chętnym uczniom umożliwimy przystąpienie do egzaminu certyfikującego znajomość naszego oprogramowania. Dzięki temu już niedługo na rynku pracy pojawi się nowa wykwalifikowana kadra producentów mebli, tak bardzo wyczekiwana przez wielu naszych klientów.

Historia Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku, placówki nazywanej lokalnie „Drzewniakiem” sięga 1947 roku. Szkoła była wielokrotnie przekształcana, kilka razy zmieniała nazwę, ale od początku jej istnienia jednym z głównych kierunków kształcenia było stolarstwo, dzięki czemu to jedna z najważniejszych uczelni kształcących nowe pokolenia producentów mebli w regionie. Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku to po Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Politechnice Białostockiej oraz Państwowych Szkołach Budownictwa w Gdańsku już czwarta placówka edukacyjna współpracująca z Lignumsoft.

Agnieszka Łukomska i Adam Wileński w trakcie podpisania umowy o współpracy.
Pudełko z kluczem USB do programu Corpus.
Podpisanie umowy Lignumsoft Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku

Wczytaj starsze wpisy

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program