Nowości

15 marca 2020

CoVid-19 – Ważna informacja

Drodzy Klienci jako firma działająca FairPlay, będąc społecznie odpowiedzialni informujemy, że siedziba firmy do 30 marca 2020 będzie zamknięta. Zapraszamy serdecznie na konsultacje i prezentacje w systemie on-line. Z racji na zaistniałą sytuację prosimy także o wyrozumiałość, jeżeli zdarzy się, że linie telefoniczne będą zajęte. Jeżeli nie odbierzemy, to na pewno oddzwonimy.


22 listopada 2019

Certyfikat Fair Play

Lignumsoft – firma Fair Play 2019

Na uroczystej gali nasza firma otrzymała od Krajowej Izby Gospodarczej  – certyfikat jakości biznesu – “Przedsiębiostwo FairPlay”


25 października 2019

Corpus i jedna taka linia produkcyjna na świecie – Otwarcie Center Mebel Łomża

Zapraszamy na relację z otwarcia jedynej w Polsce tak nowoczesnej linii technologicznej do usługowego cięcia, oklejania i wiercenia formatek. Linia działa w oparciu o działanie usługi Corpus.Net w której klienci Center mebel projektują sami dowolne meble lub używają parametrycznej biblioteki. Następnie gotowy projekt jest w pełni automatycznie przesyłany na linię, gdzie produkcja odbywa się całkowicie automatycznie. 


Wczytaj starsze wpisy

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program