Nowości

15 lutego 2021

Certyfikat – Przedsiębiorstwo Fair Play 2019 i 2020

Firma Lignumsoft posiada już na swoim koncie liczne wyróżnienia w tym między innymi tytuł Przedsiębiorstwa Przyszłości 2018, Złoty Medal podczas targów Drema 2018 za oprogramowanie do optymalizacji Cięcia Optimik 4 oraz Złoty Medal 2018 Wybór Konsumentów podczas gali na Międzynarodowych Targach Poznańskich za oprogramowanie Corpus 4. Każda z przyznawanych nagród ma dla nas szczególne znaczenie, potwierdzając innowacyjność oraz przyszłościowy kierunek naszej działalności.

Rok 2019 przyniósł nam wyjątkową nagrodę w postaci Certyfikatu Jakości Biznesu Przedsiębiorstwo Fair Play. W roku 2020 również postanowiliśmy uczestniczyć w tym wyjątkowym programie i, ku naszemu wzruszeniu, 22 listopada po raz kolejny otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie Przedsiębiorstwo Fair Play, które przyznawane jest przez Krajową Izbę Gospodarczą. Nawet w tak trudnym i pełnym wyzwań roku 2020, zdołaliśmy nie tylko utrzymać, ale również poprawić pozycję naszej firmy w branży profesjonalnego oprogramowania. Udowodniliśmy, że potrafimy dostosować się do obecnej sytuacji na rynku, a trudności przekuwać w szanse biznesowe.

Program Przedsiębiorstwo Fair Play ma na celu wyłonienie tych firm, które wyróżniają się wiarygodnością, etycznymi wartościami oraz uczciwością w biznesie, a także rzetelną postawą wobec swoich klientów oraz pracowników. Zadaniem programu jest promowanie etyki w działalności gospodarczej. W tym roku ogłoszenie wyników odbyło się w nietypowy sposób – zamiast uroczystej gali, odbyła się transmisja on-line, która miała miejsce na kanale Youtube oraz na Facebooku. Pomimo niecodziennej formy, wydarzenie to nie straciło swej powagi oraz prestiżowego charakteru. Laureatów certyfikatu przedstawili dziennikarz i prezenter telewizyjny Jacek Kurowski oraz Prezes Zarządu :Przedsiębiorstwo Fair Play” Anna Szcześniak.

Podczas przyznawania wyróżnień Przedsiębiorstwo Fair Play 2020, pod uwagę brane są wartości, jakimi kieruje się firma, jak również sposób, w jaki sposób wartości te przekazywane są całemu zespołowi. Szczególnej ocenie poddawane są również relacje z klientami, kontrahentami, z pracownikami, jak również ze społecznością lokalną. Weryfikacji poddawany jest zatem całościowy wizerunek oraz postawa, jaką reprezentuje dane przedsiębiorstwo.

Nasza firma Lignumsoft ponownie została doceniona za rzetelność, uczciwość, wiarygodność oraz etyczne wartości, którymi się kieruje. Dzięki dbałości o dobre relacje z naszymi klientami i kontrahentami, nasze przedsiębiorstwo może pochwalić się kolejną prestiżową nagrodą!

Uzyskany w roku 2020 certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play to najlepszy dowód na to, że jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym, a nasze działania opierają się na najwyższych standardach etycznych. Oczywiście, nie zamierzamy na tym poprzestać – pragniemy nadal podążać tą ścieżką i osiągać kolejne sukcesy oraz wyróżnienia, które jeszcze bardziej ugruntują naszą pozycję na rynku.


9 października 2020

Prawdziwe historie

Prawdziwe historie - Producent mebli - MebleAD

Kolejny film z cyklu prawdziwie historie naszych klientów.  Zapraszamy na krótką relację do firmy Meble AD z Wałbrzycha

Meble AD Zakład Meblowy Drahan

Długa 9D, 58-309 Wałbrzych
tel.: (074) 840 05 28

www.meblead.pl

Na codzień firma Meble AD wykorzystuje nasze oprogramowanie Corpus do projektowania mebli z nowoczesnymi maszynami CNC. 

Poznaj ich historię. 


5 sierpnia 2020

Prawdziwe historie

Prawdziwe historie naszych klientów

Pierwszy film z cyklu prawdziwie historie naszych klientów.  Zapraszamy na krótką relację do firmy

MURAWSKI FURNITURE 
Gunie-Ostrów 25a
18-315 Kołaki Kościelne
+48 575 445 403

+48 532 300 282
biuro@murawskifurniture.com
murawskifurniture.com

Klient posiada pełen pakiet naszych rozwiązań

Optimik Professional + Asystent cięcia – do zarządzania optymalizacją cięcia oraz  bezpomyłkowym drukowaniem etykiet z kodami kreskowymi – just in time

Program Corpus dla producentów mebli – do projektowania dowolnych mebli oraz generowania gotowych programów dla wiertarki CNC firmy SCM – CX100 


15 marca 2020

CoVid-19 – Ważna informacja

Drodzy Klienci jako firma działająca FairPlay, będąc społecznie odpowiedzialni informujemy, że siedziba firmy do 30 marca 2020 będzie zamknięta. Zapraszamy serdecznie na konsultacje i prezentacje w systemie on-line. Z racji na zaistniałą sytuację prosimy także o wyrozumiałość, jeżeli zdarzy się, że linie telefoniczne będą zajęte. Jeżeli nie odbierzemy, to na pewno oddzwonimy.


Wczytaj starsze wpisy

program do produkcji mebli, program do projektowania mebli, cięcie płyt, formatyzacja, jaki program do projektowania mebli, optimik, program cad/cam, program do frontów meblowych, program do mebli, program do nestingu, program do projektowania mebli 3d, program do projektowania mebli kuchennych, program do rozkroju płyt, program do rozkroju płyt meblowych, projektowanie mebli program, rozkroj plyt, rozkrój, rozkrój płyt, rozkrój płyt program