ADeko 14 jest oprogramowaniem, które pozwoli Ci projektować kuchnie, łazienki, sypialnie i każde dowolne pomieszczenie wewnętrzne.  Głównym założeniem programu jest dostarczenie praktycznego i zarazem szybkiego narzędzia ułatwiającego codzienną pracę. Dzięki kilku prostym kliknięciom możesz prosto rysować ściany, drzwi, okna , kolumny i gzymsy. Następnie ADeko 14 zaprojektuje za Ciebie kuchnię automatycznie proponując różne jej warianty. Oczywiście w prosty i efektywny sposób będziesz mógł zmodyfikować propozycję lub stworzyć całkowicie nową aranżację samemu. Na koniec Twojej pracy z projektowaniem możesz wygenerować dokładne i profesjonalnie wyglądające wyceny.

Możesz pracować w rzucie z góry, w widoku od frontu lub w perspektywie. ADeko 14 posiada tak realistyczną wizualizację Twojej pracy, że większość klientów nie potrzebuje renderować swoich projektów.  Wielką zaletą pracy z programem jest także bogata biblioteka wszelkiego typu materiałów i akcesoriów. Istnieje także szansa zdefiniowania własnych nowych materiałów. Jeżeli wymagasz od programu bardzo realistycznych renderingów to program może je wykonać, a szybkość ich tworzenia zależeć będzie jedynie od konfiguracji sprzętowej Twojego komputera. Po wykonaniu renderowania, istnieje możliwość zamiany natężenia światła bez potrzeby ponownego renderowania. ADeko 14 posiada potężny silnik renderowania, w razie potrzeby możesz także podłączyć VRay dla Maya.

Wielką zaletą programu jest to, że aktywnym formatem  ADeko 14 są pliki dwg. To pozwala Ci wymieniać się projektami i modelami z innymi architektami i projektantami bez utraty żadnych danych. Prawie wszystkie dobrze znane Ci komendy z programów CAD są dostępne także w ADeko, więc użytkownicy ADeko nie potrzebują już innych programów CAD do projektowania.

Bardzo ważnym czynnikiem każdego  oprogramowania jest serwis i wsparcie. Każdy użytkownik otrzymuje roczne darmowe wsparcie techniczne. Program Wsparcia ADeko dostarcza narzędzi do zdalnego połączenia, poprzez to połączenie możesz łatwo uzyskać pomoc od naszego zespołu.

 

 • Tworzenie pomieszczeń
 • Automatyczne projektowanie kuchni
 • Automatyczne wycinanie na kolumny i gzymsy
 • Drzwi, uchwyty i inne wyposażenie
 • Poza standardowymi modułami
 • Realistyczny widok w oknie projektowania
 • Biblioteka materiałów, wyposażenia i akcesoriów
 • Wycena jednym kliknięciem
 • Wizualizacje foto - realistyczne
 • Wydruki projektu
 • Zarządzanie produkcją cięcia
 • Zarządzanie klientami i dokumentami

Adeko-sciany-m

Możesz tworzyć żądane przez Ciebie ściany czy pomieszczenia jedynie jednym kliknięciem, wprowadzając jedynie zmierzone przez Ciebie wymiary ścian. Proste, ścięte czy rozwarte ściany projektowane są bardzo łatwo. W ADeko 14 bardzo proste jest także rysowanie ścian z kątem rozwartym większym niż 90 stopni. Wystarczy, że zmierzysz długość dwóch ścian oraz odległość pomiędzy ich końcami, program automatycznie obliczy kąt ściany. Dzięki takiemu rozwiązaniu rzeczywiste pomiary potrzebne do projektu będą łatwiejsze, nie musisz już przygotowywać kartonowych szablonów aby dokonać pomiarów.

Adeko-automatyczna-kuchnia-m

Jedną z cech ADeko jest polecenie Automatycznego Projektowania Kuchni. Dzięki temu poleceniu i inteligentnej technologii, możesz zaprojektować prawie dowolną kuchnię jednym kliknięciem. Kiedy klikniesz to polecenie ADeko zapyta o Twoje preferencje. Gdy wprowadzisz wymiary obudowy lodówki, położenie, odległości pomiędzy zlewem, okapem oraz inne informacje i klikniesz przycisk "OK" ADeko uwzględni określone przez Ciebie położenie odpływu dla zlewu, umiejscowienia okapu i automatycznie zaprojektuje kuchnię. Jeżeli Ci się nie spodoba propozycja, zaproponuje następną i następną do momentu, aż będziesz zadowolony z propozycji.

Adeko-wyciecie-m

Ogólnie wiadomo, że projektowanie i produkcja szafek, które muszą mieć wycięcie na wystają kolumnę lub gzyms jest pracochłonne. Niejednokrotnie zdarzają się błędy, co powoduje stratę czasu, pieniędzy i masę nerwów. ADeko 14 posiada funkcję specjalnego wycinania szafek pod kolumny i gzymsy. Automatyczne obliczenia elementów oszczędzają czas, a podczas produkcji ryzyko pojawienia się błędu jest znikome.

Adeko-fronty-m

Tworząc projekty możesz wybierać i zmieniać drzwi i uchwyty używając bogatej biblioteki ADeko 14. W bibliotece ADeko 14 znajdziesz niemal 1000 modeli drzwi i 100 modeli uchwytów. Istnieje także możliwość dodawania własnych modeli drzwi i uchwytów używając zrobionych zdjęć. Możesz także zmieniać kolory i materiały drzwi pojedynczym kliknięciem, a także pozycję uchwytów. ADeko 14 pojedynczym kliknięciem pozwoli Ci dodać także takie elementy jak listwy wieńczące górne i dolne, blaty robocze, cokoły, listwy przyblatowe, zlewozmywaki i inne.

 

Adeko-solid-m

W ADeko możesz łatwo projektować nie standardowe szafki czy elementy. Możesz potem bardzo łatwo dodać je do swojej własnej biblioteki, a także ściągnąć i zapisać obiekty z innych programów CAD.

Adeko-fotorealizm-m

Twoją pracę przy projekcie możesz wykonywać w trybie perspektywy lub w innych rzutach. Nie zmienia to jednak faktu, że w każdym momencie Twoją pracę możesz wykonywać z realistyczną niemal jakością. ADeko jest specjalistą w tej dziedzinie. Nie istnieje praktycznie żaden inny program na rynku, który by dostarczał przy normalnej pracy tak realistycznych efektów i był imponująco szybki. Bardzo duża grupa klientów twierdzi, że taka wizualizacja jest w pełni wystarczająca, aby zadowolić gusta klienta i nie muszą oni wykonywać profesjonalnych renderingów. Profesjonalne renderingi wykonują oni wyłączenie na potrzeby przygotowywania ich katalogów.

Adeko-materialy2-m

Możesz znaleźć w ADeko bibliotekę materiałów (tekstur) światowych producentów różnych materiałów. Od płytek poprzez granity na drewnie kończąc. Biblioteki w programie są otwarte i możesz w każdej chwili dodać własne materiały.

Kuchnia, łazienka, sypialnia, salony czy pokój dziecięcy. Nie ma znaczenia jaką przestrzeń projektujesz. Możesz wybrać dowolny obiekt z bardzo bogatej biblioteki i wstawić do Twojego projektu. Możesz także użyć obiektów otrzymanych od Twoich klientów w formacie .dwg i .dxf. Dzięki temu możesz budować swoje własne biblioteki bez żadnych ograniczeń, np. używając modułu Solid Modeling...

Adeko-wycena-kuchni-m

W ADeko możesz stworzyć wycenę projektu tylko jednym kliknięciem. Profesjonalnie wyglądająca wycena zawierająca logo firmy może być liczona w cenach jednostkowych , metrach kwadratowych czy długościach. Możesz zmienić w wycenie zawsze cenę jednostkową lub na stałe w Twoim własnym cenniku. Twoją wycenę możesz także przenieść do programu Excel lub Word.

Adeko-wizualizacja-m

ADeko umożliwia tworzenie profesjonalnie wyglądających foto - wizualizacji. Prędkość oraz jakość będzie uzależniona wyłącznie od posiadanego przez Ciebie komputera. Na dodatek ADeko pozwala Ci po wyrenderowaniu zdjęcia zarządzać jeszcze ustawieniem świateł bez potrzeby ponownego renderowania. Jeżeli Twoje potrzeby renderowania są ogromne możesz zintegrować ADeko poprzez wtyczkę z silnikiem V-Ray dla Maya.

Adeko-dokumentacja-m

Możesz zawsze drukować bezpośrednio z widoku w jakim się znajdujesz poprzez polecenie drukowania i wydrukujesz dokładnie to co widzisz. Możesz również tworzyć własne profesjonalnie wyglądające wydruki według Twoich potrzeb. Na przykład możesz na wydruku zamieścić perspektywę , rzut z góry , widok z pomiarami, itd. Możesz także drukować raporty produkcyjne, które przedstawiają korpusy szafek z ich wymiarami. Funkcja także dostępna dla szafek wyciętych przez kolumny czy gzymsy.

Adeko-zarzadzanie-cieciem-m

Po narysowaniu projektu, możesz bardzo szybko i łatwo przenieść dane o projekcie do programu zarządzającego produkcją cięcia. Dzięki parametrycznej budowie i specjalnemu połączeniu modele wykorzystane do projektowania mają zazwyczaj przypisany odpowiedni model produkcyjny. Rozwiązanie to pozwala uniknąć pewnych problemów produkcyjnych i różnic pomiędzy rysunkiem a produkcją. Oprogramowanie zarządzające produkcją cięcia pozwoli Ci oszczędzić masę czasu potrzebną na przygotowanie produkcji samego cięcia, ale także dostarczy Ci bardzo dokładnej wiedzy na temat kosztów samej produkcji danego projektu. ADeko w połączeniu z tym modułem tworzy prosty a zarazem szybki i skuteczny system ERP.

Adeko-Kassa-m

Pomimo, że ADeko jest programem głównie do projektowania, nasz zespół dokłada wszelkich starań aby nasi klienci czuli, że Adeko to rozwiązanie, które pomaga i ułatwia im codzienną pracę. Każdy nasz klient otrzymuje od nas w prezencie program KASSA służący do śledzenia kontaktów z klientem oraz zarządzania jego dokumentami i projektami.

Ten prosty CRM pozwala zapisywać wszystkie dokumenty związane z Twoim klientem w jednym miejscu, może on przechowywać informacje o Twojej korespondencji, ofertach , wpłatach, itd.

 

 

Wymagania systemowe:

System Operacyjny :Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (32bit lub 64 bit)
Apple OSX (Boot Camp lub Parallels Desktop)

Procesor: Dual Core lub Quad Core od 2.16GHz lub większy
Pamięć: 3 GB RAM (dla 32 bit OS) lub 6 GB RAM (dla 64 bit OS)

Karta graficzna: Zalecana karta NVidia GeForce lub ewentualnie ATI Radeon z
1 GB lub większą dedykowaną pamięcią (akceleracja 3D)

Dysk twardy: 7200 RPM  z 10 GB wolnego miejsca
DVD-Rom: Drive: 8X DVD lub większy

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony

KUPUJ Z GŁOWĄ
Spodobała ci się nasza strona polub nas

 


Lubisz nasze filmy zasubskrybuj nasz kanał

 


Nie znalazłeś potrzebnych informacji

zadzwoń: 604-168-990
napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lignumsoft Adam Wileński. Wszelkie prawa zastrzeżone


Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Jeżli się nie zgadzasz z polityką cookies wyłącz je w swojej przeglądarce