Moduł Płytki- Ceramika


 

ADeko Płytki-Ceramika jest to niezależny program do projektowanie łazienek i innych obiektów gdzie jest dużo glazury, terakoty czy kamienia. Może być także dokupiony jako dodatkowy moduł do programu Adeko 14. Jest to jeden z najszybszych programów na świecie do projektowania pomieszczeń pełnych płytek na ścianach czy podłogach.  Projektowanie stylowej łazienki czy holu będzie szybkie i naprawdę przyjemne dzięki zaawansowanym technikom projektowania.  Możliwość wgrywania bibliotek producentów nie ogranicza wizji projektanta tylko do tych dołączonych do programu. Obecna biblioteka zawiera całą kolekcję ceramiki Paradyż.

 

Adeko-ceramika-m 

Moduł Garderoba


 

Moduł Garderoba jako niezależny program czy też moduł do ADeko 14 pozwala projektować praktyczne meble modułowe. Możesz tworzyć garderoby, regały biblioteczne, zestawy telewizyjne oraz proste meble modułowe.  Moduł ten umożliwia Ci tworzenie szaf prostych, narożnych typu L oraz typu U. Dostępna biblioteka okuć i wyposażenia pozwala tworzyć szybko i prosto bardzo dobrze wyglądające wizualizacje wraz z akcesoriami.

 


Adeko-garderoba-m

Moduł Solid Modeling


Dzięki temu modułowi możesz tworzyć obiekty o dowolnych rozmiarach i kształtach. Możesz tworzyć stylowe meble lub bardzo nowoczesne kształty. Moduł ten przeznaczony jest głównie dla architektów, których pasją jest projektowanie wszystkiego co niemożliwe, i chcą to robić szybko i prosto w odróżnieniu od niektórych programów CAD które takich rozwiązań nie posiadają.

 


Adeko-solid-m

Zarządzanie produkcją cięcia


 

Moduł Zarządzania Produkcją Cięcia to specjalny moduł pozwalający połączyć w inteligentny sposób przygotowany przez ciebie projekt z oprogramowaniem do optymalizacji cięcia czy systemem ERP do zarządzania produkcją. Jeżeli poza projektem chcesz zarządzać swoją produkcją powinieneś jak najbardziej zainteresować się i wybrać moduł Zarządzanie produkcją cięcia. 

Przenoszenie danych odbywa się w sposób prosty i inteligentny zarazem. Technologia produkcji jest określona i zaprogramowania w oprogramowaniu do optymalizacji cięcia lub ERP dlatego też 95% przenoszonych danych na pewno będzie poprawna. Takie rozwiązanie umożliwia większą swobodę projektowania.  Możliwość wymiany danych pozwala także w zewnętrznym oprogramowaniu Optimik czy Monitor ERP na bardzo dokładne oszacowanie kosztów produkcji czy w przypadku systemu ERP także czasu jaki potrzebujesz na wykonanie danego projektu.  Otrzymasz także bardzo dokładną specyfikację materiałową danego projektu.


optimik-rozkroj

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony

KUPUJ Z GŁOWĄ
Spodobała ci się nasza strona polub nas

 


Lubisz nasze filmy zasubskrybuj nasz kanał

 


Nie znalazłeś potrzebnych informacji

zadzwoń: 604-168-990
napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lignumsoft Adam Wileński. Wszelkie prawa zastrzeżone


Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Jeżli się nie zgadzasz z polityką cookies wyłącz je w swojej przeglądarce